لطفا چند لحظه صبر نمائید

توضیحات خلاصه

RBwAPGR-5HacD2HnD با نام تجاری wAP R ac یک دستگاه اکسس پوینت روتر بی سیم رده LTE کمپانی میکروتیک میباشد که قابلیت استفاده دو منظوره به عنوان یک دستگاه LTE برای دریافت اینترنت 2G/3G/4G/LTE/TD-LTE (در صورت نصب کارت یا مودم LTE) و همچنین استفاده همزمان به عنوان یک دستگاه اکسس پوینت روتر برای پوشش شبکه WiFi در فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز را دارا میباشد . لازم به ذکر است این دستگاه دارای آنتن LTE میباشد اما کارت یا مودم LTE بصورت پیش فرض در دستگاه نصب نشده است . در این صورت اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از یکی از دستگاه های LTE کمپانی میکروتیک که کارت LTE در آن بصورت پیش فرض در دستگاه نصب شده است نمیباشد , می توانید این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری و مودم یا کارت LTE مورد نظر خود را در شیار مخصوص miniPCI-e موجود در دستگاه نصب نمائید تا نسبت به دریافت اینترنت در بستر سیم کارت اقدام نمائید.

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید
وزن : 0.00 کیلوگرم طول : 185.00 میلیمتر عرض : 85.00 میلیمتر ارتفاع : 30.00 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

RBwAPGR-5HacD2HnD با نام تجاری wAP R ac یک دستگاه اکسس پوینت روتر رده LTE کمپانی میکروتیک میباشد که قابلیت استفاده دو منظوره به عنوان یک دستگاه LTE برای دریافت اینترنت 2G/3G/4G/LTE/TD-LTE (در صورت نصب کارت یا مودم LTE) و همچنین استفاده همزمان به عنوان یک دستگاه اکسس پوینت روتر برای پوشش شبکه WiFi در فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز را دارا میباشد . لازم به ذکر است این دستگاه دارای آنتن LTE میباشد اما کارت یا مودم LTE بصورت پیش فرض در دستگاه نصب نشده است . در این صورت اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از یکی از دستگاه های رده LTE کمپانی میکروتیک که کارت LTE در آن بصورت پیش فرض در دستگاه نصب شده است نمیباشد , می توانید این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری و کارت LTE مورد نظر خود را در شیار مخصوص miniPCI-e موجود در دستگاه نصب نمائید تا نسبت به دریافت اینترنت در بستر سیم کارت اقدام نمائید.

wAP R ac در مد LTE  یک دستگاه تمام عیار برای دریافت اینترنت در بستر سیم کارت و همچنین سرویس های APN خصوصی در محیط هایی میباشد که شبکه اینترنت در آن برقرار میباشد اما شما در آن به تنهایی با موبایل قادر به دریافت اینترنت با کیفیت مطلوب از اپراتور مربوط به سیم کارت خود نمی باشید . با توجه به بهره گیری از تراشه LTE و قدرت گیرندگی با توان قابل توجه  (4dBi با زاویه تابش 60 درجه) شما به راحتی میتوانید در صورت نصب کارت یا مودم LTE  نسبت به دریافت دیتا (شبکه 2G/3G/4G/LTE/TD-LTE) بر روی بستر سیم کارت با سطح سیگنال و کیفیت مناسب برای محیط خود اقدام نمائید.

این دستگاه در مد اکسس پوینت  یک دستگاه روتر بی سیم پیشرفته با قابلیت مسیریابی میباشد . ما به شما توصیه اکید میکنیم که از اندازه جمع و جور این دستگاه فریب نخورید و آن را یک دستگاه بصورت تزئینی قلمداد نکنید . این دستگاه مجهز به نسل جدید پردازنده 4 هسته ایی مدل IPQ-4018 معماری ARM 32bit با سرعت 716 مگاهرتز برای هر هسته و مقدار ذخیره گاه حافظه 128 مگابایت میباشد که از این نظر تحمل بارهای سنگین را دارد . . توجه به پشتیبانی از قابلیت عملکرد همزمان در دو باند مستقل , این دستگاه میتواند تداخل فرکانسی موجود در هر محیطی را بصورت کامل حل نماید . شما همزمان  میتوانید از کانال 2.4 گیگاهرتز برای همه دستگاه های تلفن همراه خانگی خود استفاده کرده و کانال 5 گیگاهرتر را برای رایانه یا تلویزیون خود ذخیره کنید .  قدرت گیرندگی آنتن و حداکثر نرخ انتقال داده در این اکسس پوینت در فرکانس 2.4 گیگاهرتز معادل 2.5dBi (تکنولوژی 2x2 MIMO) و 300 مگابیت بر ثانیه با پشتیبانی از استاندارد بی سیم 802.11b/g/n و در فرکانس 5 گیگاهرتز معادل 2.5dBi (تکنولوژی 2x2 MIMO) و 867 مگابیت بر ثانیه با پشتیبانی از استاندارد بی سیم 802.11a/n/ac میباشد . عملیات نصب و راه اندازی در این دستگاه به سهولت امکانپذیر میباشد و احتیاج به دانش تخصصی نخواهد داشت . شما می توانید ابتدا یک مودم یا کارت LTE بسته به نوع شبکه درخواستی خود ( به طور مثال اگر نیاز به شبکه TD-LTE دارید باید کارت یا مودم LTE را خریداری نمائید که از باند TD-LTE پشتیبانی نماید) از محصولات کمپانی میکروتیک یا سایر برندها خریداری نمائید و آن را در جایگاه مربوطه در دستگاه نصب نمائید و سپس به محض وارد کردن سیم کارت به دستگاه با وارد کردن یک تنظیمات ساده به نزدیکترین دکل اپراتور مربوط به سیم کارت خود متصل و اینترنت را در محیط داخلی و بیرونی با استفاده از باند 2.4 و 5 گیگاهرتز به اشتراک بگذارید . همچنین لازم به ذکر است در این دستگاه میزان کیفیت سیگنال دریافتی از طریق LED های به کار رفته در رادیو  قابل رصد میباشد . این LED ها به شما کمک مینماید که موقعیت یابی آسان تری به سطح سیگنال در محیط بیرونی داشته باشید .

بر روی این اکسس پوینت سیستم عامل میکروتیک (Router OS) با سطح دسترسی Level 4 نصب شده است که این دستگاه را به یک مسیریاب برجسته تبدیل کرده است . این سیستم عامل به طور مداوم و به مدت بیش از پانزده سال است که توسط مهندسان کمپانی میکروتیک مورد بازبینی و ترمیم قرار گرفته است و قابلیت های نظیر مسیر یابی | روتینگ , دیوار آتش | Fiewwall , پروتکل پیکربندی پویای میزبان آی پی دهنده اتوماتیک) | DHCP Server , ترجمه نشانی شبکه | NAT , پراکسی سرور | Proxy Server , رادیوس و مدیریت کاربران | Radius,User Management , تعادل رسانی بارگزاری | Load Balancing , شبکه خصوصی مجازی | VPN , راهگزینی برچسب چند قرارداری | MPLS , کیفیت سرویس | Quality of Service , میزبانی اتصالات | PPPOE - PPTP - L2TP - SSTP - OpenVPN - ISDN , پرس بسته ها | Packet Mangle , سرویس اشتراک گذاری بیسیم Hotspot و .... بسته به قابلیت های دستگاه و همچنین سطح دسترسی دستگاه در سیستم عامل در دسترس شما قرار میدهد .

این دستگاه از لحاظ سخت افزاری شامل 2 عدد پورت گیگابیت اترنت (قابلیت PoE IN در پورت 1) , پردازنده چهار هسته ایی مدل IPQ-4018 معماری ARM 32bit با سرعت 716 مگاهرتز برای هر هسته , مقدار ذخیره گاه حافظه 128 مگابایت , یک عدد شیار مخصوص miniPCI-e برای اتصال مودم یا کارت LTE , یک عدد شیار مخصوص برای اتصال سیم کارت (سایز Micro SIM) و کلید سخت افزاری برای ریست تنظیمات دستگاه میباشد . از دیگر امکانات و خصوصیات برجسته در این محصول میتوان به ابعاد 185x85x30 mm , قابلیت کار در درمای محیطی 30- الی 60+ درجه سانتیگراد , حداکثر توان مصرف انرژی 11W و 2 ورودی (جریان برق مستقیم DC jackو قابلیت PoE IN) برای تامین جریان برق محصول اشاره نمود . لازم به ذکر است این مطلب توسط شرکت تندیس رایان ترجمه و گرد آوری شده است در صورتی که نکته نظر یا نقدی به این مطلب دارید میتوانید در بخش نظرات ما را نسبت به برورسانی مطلب یاری نمایید . 

 • قابلیت استفاده به عنوان یک مودم LTE جهت دریافت اینترنت 2G/3G/4G/LTE/TDL-TE در بستر سیم کارت (در صورن نصب کارت یا مودم شبکه درخواستی) 
 • قابلیت استفاده به عنوان یک دستگاه  اکسس پوینت روتر بی سیم در فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز بصورت همزمان
 • مشخصات LTE (توان آنتن LTE معادل 4dBi -زاویه پوشش 360 درجه )
 • مشخصات WiFi در فرکانس 2.4GHz (توان آنتن 2.5dBi  - استاندارد وایرلس 802.11b/g/n - حداکثر سرعت 300Mbit/S)
 • مشخصات WiFi در فرکانس 5GHz   (توان آنتن 2.5dBi  - استاندارد وایرلس 802.11a/n/ac - حداکثر سرعت 867Mbit/S)
 • 2 عدد پورت گیگابیت اترت (قابلیت PoE IN سازگار با استاندارد 802.3af/at)
 • 1 عدد شیار مخصوص جهت اتصال کارتهای  miniPCI-e (صرفا کارتهای LTE و باید توجه داشت که کارتهای وایرلس را پشتیبانی نمینماید)
 • 1 عدد شیار مخصوص جهت اتصال سیم کارت (سایز microSIM)
 • پردازنده  716 مگاهرتزی (چهار هسته ایی)
 • حافظه رم 128 مگابایت (RAM)
 • حداکثر توان مصرف انرژی 11W
 • 2 ورودی (جریان برق مستقیم DC Jack و قابلیت PoE IN) برای تامین جریان برق دستگاه
 • بهره گیری از قابلیت مسیر یابی (نسخه سیستم عامل RouterOS با سطح دسترسی Level 4)
 • سازگاری کامل با تمامی سیم کارتهای اپراتور های کشور 
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
RBwAPGR-5HacD2HnD
ابعاد
185x85x30mm
سایر مشخصات فنی
معماری ARM 32bit
مدل پردازنده IPQ-4018
سرعت پردازنده 716 مگاهرتز (چهار هسته ایی)
اپراتور سیستم عامل Router OS
سطح دسترسی در سیستم عامل Level 4
مقدار ذخیره گاه حافظه 128 مگابایت
دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد دستگاه 30- الی 60+ درجه سانیتگراد
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
تعداد ورودی های DC (برق مستقیم) 2 عدد
نوع ورودی های DC ( جریان برق مستقیم DC- قابلیت POE IN)
ولتاز ورودی DC 10-57V
ولتاژ ورودی PoE IN 18-57V
حداکثر توان مصرفی انرژی 11W
مشخصات خروجی اترنت
تعداد پورت اترنت
1 عدد
سرعت پورت اترنت
2 عدد 10/100/1000
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت PoE IN در پورت 1
باند ها و دسته بندی های موبایل
شبکه قابل پوشش
فاقد کارت LTE
تعداد سیم کارت
1
توان آنتن LTE
4dBI
رده مودم LTE
کارت LTE بصورت پیش فرض در دستگاه نصب نشده است
سایر اطلاعات باندها و دسته بندی های موبایل
کارت 2G/3G/4G/LTE/TD-LTE بصورت پیش فرض در دستگاه نصب نشده است
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد شیار مخصوص برای اتصال کارتهای MiniPCI-e
1 عدد شیار مخصوص برای اتصال سیم کارت Micro SIM
مشخصات بیسیم
سایر مشخصات بیسیم
عملکرد همزمان در دو باند فرکانس مستقل و مجزا
فرکانس باند اول 2.4 گیگاهرتز (توان آنتن 2.5dBi زاویه تابش 360 درجه) ساختار دو قطبی
حداکثر نرخ انتقال داده در باند اول 2.4 گیگاهرتز 300 مگابیت بر ثانیه (استاندارد بیسیم 802.11b/g/n)
فرکانس باند دوم 5 گیگاهرتز (توان آنتن در هر دو باند 2.5dBi زاویه تابش 360 درجه) ساختار دو قطبی
حداکثر نرخ انتقال داده در باند دوم 5 گیگاهرتز 867 مگابیت بر ثانیه (استاندارد بیسیم 802.11a/n/ac)
مشخصات دیگر
سایر مشخصات دیگر
محیط های قابلی استفاده (داخلی و بیرونی)
گواهینامه ها و تاییدیه ها CE/RED FCC IC EAC ROHS
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف