لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ PoE او ان وی مدل ONV-POE33108PF ONV Switch PoE ONV-POE33108PF

برند: ONV
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ONV-POE33108PF سوئیچ PoE گیگابیت او ان وی ONV Switch PoE یک دستگاه سوییچ پی او ائی غیر مدیریتی از محصولات کمپانی ONV با قابلیت برق رسانی به تجهیزات دیگر مانند دوربین ها , تلفن های ای پی , اکسس پوینت ها و ... میباشد

2,680,000تومان
وزن : 1.30 کیلوگرم طول : 270.00 میلیمتر عرض : 181.00 میلیمتر ارتفاع : 44.50 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
ONV-POE33108PF یک دستگاه سوئیچ گیگابیت غیر مدیریتی با قابلیت PoE از محصولات کمپانی ONV (او ان وی) با قابلیت استقرار در رک , صفحه یا میز میباشد که با توجه به پشتیبانی از قابلیت PoE ایده آل برای برق رسانی به تجهیزات دیگر مانند دوربین ها , تلفن های IP , اکسس پوینت ها و ... میباشد . از ویژگی ها و خصوصیات برجسته سخت افزاری در این سوئیچ میتوان به بهره گیری از 8 عدد پورت اترنت از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10و 100 و 1000 مگابیت بر ثانیه با پشتیبانی از قابلیت PoE با حداکتر توان خروجی 30W در هر پورت و 130W در مجموع پورت ها با پشتیبانی از استاندارد 802.3af/at میباشد . همچنین در این سوئیچ 2 عدد پورت Uplink از نوع SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G در دسترس شما قرار دارد . 

از ویژگی های ممتاز در این سوئیچ میتوان به
مدیریت و عملکرد مناسب جریان PoE اشاره نمود که کمک شایانی به اولویت بندی حداکثر جریان خروجی در صورت بالا رفتن مصرف برق دستگاه مینماید . در این حالت سوئیچ زمانی که کل جریان خروجی برق بیش از 130W باشد جریان برق پورت های با اولویت پائین را کاهش میدهد و جریان برق پورت های با اولویت بالا را تضمین مینماید و دستگاه را از اضافه باری که بر روی آن است محافظت مینماید . همچنین ضمن محافظت از آسیب رساندن به تجهیزات PoE و غیر PoE ، به طور خودکار قدرت مورد نیاز دستگاه های PoE شما که مطابق با استاندارد این سوئیچ هستند تشخیص داده و شما در این حالت کافی است کابل شبکه را از این سوئیج به تجهیزاتی که نیاز به برق رسانی دارند متصل نمائید . 






از دیگر ویژگی کارامد دیگر در این سوئیچ میتوان به طراحی مدار و معماری داخلی آن اشاره نمود به گونه ای است که محدودیتی بر روی سرعت کابل ایجاد نمی کند و بسته های دیتا را با حداکثر سرعت فیلتر نموده و ارسال می کند . همچنین با استفاده از IEEE 802.3x flow control در حالت full duplex و backpressure برای حالت half duplex می تواند تراکم ترافیک شبکه را کاهش داده و عملکرد سوئیچ را قابل اطمینان تر کند . همچنین ارسال بسته ها در این سوئیچ از ساختار Store-and- Forward پیروی میکند . در این روش تمامی بسته های ارسالی به سوییچ پس از دریافت توسط سوییچ ذخیره و بافر می شوند. در این مرحله سوییچ قادر به چک کردن سلامت بسته های دریافتی می باشد و به عبارتی می تواند از صحت بسته اطمینان حاصل کند. ذخیره و ارسال (Store and Forward) عنوان روشی در ارتباطات راه دور است که در آن اطلاعات ارسال شده از طرف مبدأ، ابتدا توسط یک ایستگاه میانی دریافت و نگه داری می‌شود و سپس بلافاصله یا در آینده برای مقصد اصلی یا یک ایستگاه میانی دیگر ارسال می‌شود.
 

  • سوئیچ PoE گیگابیت غیر مدیریتی ONV مدل ONV-POE33108PF
  •  8 عدد پورت اترنت از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000 مگابیت بر ثانیه  با قابلیت PoE
  • جریان خروجی PoE در پورت های 1 الی 8 با حداکتر توان خروجی 30W در هر پورت و 130W در مجموع پورت ها به منظور تامین جریان برق تجهیزاتی مانند اکسس پوینت ها , دوربین ها , تلفن های ای پی با پشتیبانی از استاندارد 802.3af/at
  • 2 عدد پورت Uplink از نوع SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
  • ظرفیت سوئیچینگ : 20Gbps 
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 14.88Mpps
  • حجم حافظه بافر (Buffer Memory) : 4M
  • جدول مک آدرس (MAC Address Table) : 8K
  • پشتیبانی از فریم جامبو ( Jumbo Frame) : 9.6K
  • قابلیت استقرار در رک (با استفاده از براکت) , صفحه یا دیوار 
 

  • پشتیبانی از مذاکره خودکار (Auto-Negotiation) در پورت های اترنت
  • پشتیبانی از عملکرد auto MDI/MDIX در پورت های اترنت 
  • پشتیبانی از استاندارد ها و پروتکل های شبکه :  IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 1000Base-T IEEE802.3z 1000Base-X IEEE802.3x
  • استقرار و نصب آسان بدون پیکربندی (Plug and play)
  • استاندارد حفاظت از صاعقه: 4KV
  • حداکثر مصرف انرژی در صورت فعال بودن ظرفیت حداکثر PoE معادل 120W 
  • حداکثر مصرف انرژی در صورت غیر فعال بودن PoE معادل 6W
 


مشخصات فنی محصول

 

Interface Characteristics

 Product Number  ONV-POE33108PF
 Fixed Port  8x 10/100/1000Base-T PoE ports (Data /Power)
 2x 1000Base-X uplink SFP ports (Data)
 Ethernet Port  Port 1-8 can support 10/100/1000Base-T,auto-sensing, full/half duplex MDI/MDI-X
 Twisted Pair Transmission 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 meter) 
 100BASE-TX: Cat5 or later UTP(≤100 meter) 
 1000BASE-T: Cat5e or later UTP(≤100 meter) 
 SFP Slot Port  Gigabit SFP optical fiber interface, default matching optical modules
 (optional order single-mode / multi-mode, single fiber / dual fiber optical module. LC)
 Optical Cable  Multi-mode: 850nm 0 ~ 550M,single mode: 1310nm 0 ~ 40KM, 1550nm 0 ~ 120KM.
 



Chip Parameter

 Network Protocol  IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T
 IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T
 IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x
 Forwarding Mode  Store and Forward(Full Wire Speed)
 Switching Capacity  20Gbps (Non-blocking)
 Forwarding
 Rate@64byte
 14.88Mpps
 MAC  8K
 Jumbo Frame  9.6K
 Buffer Memory  4M
 LED Indicator  Power: PWR (green), network :Link (yellow), PoE: PoE(green), fiber port :L/A (green)
 



PoE & Power Supply 

 PoE Port  Port 1 to 8 IEEE802.3af/at @ POE
 Power Supply Pin  Default 1/2 (+), 3/6 (-), optional 4/5 (+), 7/8 (-)
 Max Power Per Port  30W; IEEE802.3af/at
 Total PWR / Input Voltage  130W (AC100-240V)
 Power Consumption  Standby<6W,Full load<120W
 Power Supply  External power adapter,
 AC100~240V 50-60Hz 2.3A
 



Physical Parameter

 Operation TEMP / Humidity  -20~+55°C;5%~90% RH Non condensing
 Storage TEMP / Humidity  -40~+75°C;5%~95% RH Non condensing
 Dimension (L*W*H)  270*181*44.5mm
 Net /Gross Weight  <1.3kg / <1.8kg
 Installation  Desktop, wall mounted,19 inch 1U cabinet
 



Certification

Lightning Protection / Protection Level  Lightning protection: 4KV 8/20us; Protection level: IP30
Certification  CC;CE mark, commercial; CE/LVD EN60950;FCC Part 15 Class B; RoHS


 
  • قابلیت کار در دمای عملیاتی 20- الی 60+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
ONV-POE33108PF
لایه عملکرد
غیر مدیریتی
ابعاد
270mm-181mm-44.5mm
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچینگ : 20Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 14.88Mpps
جدول مک آدرس (MAC Address Table) : 8K
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی انرژی 6W (در صورت عدم فعال بودن PoE)
حداکثر توان مصرفی انرژی 130W (در صورت بهره گیری از حداکثر جریان برق 120W)
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
8 عدد
قابلیت PoE
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت PoE در پورت های 1 لی 8 (حداکثر جریان خروجی در مجموع پورتها 130W)
پشتیبانی از مذاکره خودکار (Auto-Negotiation) در پورت های اترنت
پشتیبانی از عملکرد auto MDI/MDIX
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
-
مشخصات دیگر
سایر مشخصات دیگر
قابلیت استقرار در رک - صفحه میز یا دیوار
حجم حافظه بافر (Buffer Memory) : 4M
پشتیبانی از فریم جامبو ( Jumbo Frame) : 9.6K
استاندارد ها
IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T | IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T | IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف