لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ PoE او ان وی مدل ONV-POE31108PFP ONV Switch 8x Port PoE 10/100M & 2x Port Combo TP/SFP Gig

برند: ONV
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ONV-POE31108PFP سوئیچ PoE او ان وی ONV Switch PoE یک دستگاه سوئیچ پی او ائی 8 پورت غیر مدیریتی با 2 عدد پورت Combo با قابلیت SFP یا پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه میباشد

2,129,000تومان
وزن : 1.80 کیلوگرم طول : 270.00 میلیمتر عرض : 181.00 میلیمتر ارتفاع : 44.50 میلیمتر
نقد و بررسی بازگشت
ONV-POE31108PFP یک دستگاه سوئیچ غیر مدیریتی با قابلیت PoE از محصولات کمپانی ONV (او ان وی) با قابلیت استقرار در صفحه , میز یا دیوار میباشد که با توجه به پشتیبانی از قابلیت PoE ایده آل برای برق رسانی به تجهیزات دیگر مانند دوربین ها , تلفن های IP , اکسس پوینت ها و ... میباشد . از ویژگی ها و خصوصیات برجسته سخت افزاری در این سوئیچ میتوان به بهره گیری از 8 عدد پورت اترنت از نوع RJ45 با پشتیبانی از قابلیت PoE در پورت های 1 الی 8 با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 مگابی بر ثانیه و پشتیبانی از حداکتر توان خروجی 30W در هر پورت و 130W در مجموع پورت ها و سازگار با استاندارد 802.3af/at میباشد . همچنین در این سوئیچ 2 عدد پورت Combo با قابلیت استفاده به عنوان پورت اترنت از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10و 100 و 1000 مگابیت بر ثانیه و یا به عنوان پورت SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G در دسترس شما قرار دارد . 

 





از دیگر ویژگی کارامد دیگر در این سوئیچ میتوان به طراحی مدار و معماری داخلی آن اشاره نمود به گونه ای است که محدودیتی بر روی سرعت کابل ایجاد نمی کند و بسته های دیتا را با حداکثر سرعت فیلتر نموده و ارسال می کند . همچنین با استفاده از IEEE 802.3x flow control در حالت full duplex و backpressure برای حالت half duplex می تواند تراکم ترافیک شبکه را کاهش داده و عملکرد سوئیچ را قابل اطمینان تر کند . همچنین ارسال بسته ها در این سوئیچ از ساختار Store-and- Forward پیروی میکند . در این روش تمامی بسته های ارسالی به سوییچ پس از دریافت توسط سوییچ ذخیره و بافر می شوند. در این مرحله سوییچ قادر به چک کردن سلامت بسته های دریافتی می باشد و به عبارتی می تواند از صحت بسته اطمینان حاصل کند. ذخیره و ارسال (Store and Forward) عنوان روشی در ارتباطات راه دور است که در آن اطلاعات ارسال شده از طرف مبدأ، ابتدا توسط یک ایستگاه میانی دریافت و نگه داری می‌شود و سپس بلافاصله یا در آینده برای مقصد اصلی یا یک ایستگاه میانی دیگر ارسال می‌شود.


 

  • سوئیچ PoE غیر مدیریتی ONV مدل ONV-POE31108PFP
  •  8 عدد پورت اترنت از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 مگابیت بر ثانیه  با قابلیت PoE
  • جریان خروجی PoE در پورت های 1 الی 8 با حداکتر توان خروجی 30W در هر پورت و 120W در مجموع پورت ها به منظور تامین جریان برق تجهیزاتی مانند اکسس پوینت ها , دوربین ها , تلفن های ای پی با پشتیبانی از استاندارد 802.3af/at
  • 2 عدد پورت Combo از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10 و 100و 1000 مگابیت بر ثانیه و  یا پورت SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با سرعت 1G
  • ظرفیت سوئیچینگ : 5.6Gbps (بدون انسداد)
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 4.17Mpps
  • حجم حافظه بافر (Buffer Memory) : 4M
  • جدول مک آدرس (MAC Address Table) : 16K
  • پشتیبانی از فریم جامبو ( Jumbo Frame) : 10K
  • بهره گیری از مرقوب ترین نوع آلیاژ در طراحی بدنه
  • قابلیت استقرار در صفحه , میز یا دیوار و یا رک به ارتفاع 1U 
 

  • دارای مصرف برق کم ، طراحی خاموش بدون فن 
  • پشتیبانی از مذاکره خودکار (Auto-Negotiation) در پورت های اترنت
  • پشتیبانی از عملکرد auto MDI/MDIX در پورت های اترنت 
  • قابلیت شناسائی خودکار دستگاه ها و تامین جریان برق آنها 
  • پشتیبانی از استاندارد ها و پروتکل های شبکه : 

    IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T
    IEEE802.3u 100Base-TX
    IEEE802.3ab 1000Base-T
    IEEE802.3z 1000Base-X
    IEEE802.3x

  • استقرار و نصب آسان بدون پیکربندی (Plug and play)
  • استاندارد حفاظت از صاعقه: 4KV
  • حداکثر مصرف انرژی در صورت فعال بودن ظرفیت حداکثر PoE معادل 130W 
  • حداکثر مصرف انرژی در صورت غیر فعال بودن PoE معادل 6W 


مشخصات فنی محصول

 

Interface Characteristics

 Product Number  ONV-POE31108PFB
 Interface  8x10/100Base-TX PoE ports (Data/Power)
 2x10/100/1000Base-T RJ45 ports (Data)
 2x1000Base-X uplink SFP fiber slot (combo) ports (Data)
 POE Port  Port 1 - 8 support PoE @ IEEE802.3af/at
 Ethernet Port Feature  Port 1-8 10/100Base-TX, Port 9-10: 10/100/1000Base-T(X), Auto-sensing,full/half duplex 
 MDI/MDI-X self-adaption 
 Twisted Pair Transmission  10BASE-T : Cat3,4,5 UTP(≤100 meter) 
 100BASE-TX : Cat5 or later UTP(≤100 meter)
 1000BASE-TX : Cat5e or later UTP(≤100 meter)
 Fiber Port Feature  Gigabit SFP optical fiber interface, default matching optical modules, need to buy separately
 (Optional single-mode / multi-mode, single fiber / dual fiber module, LC).
 Optical Cable  Multi Mode: 850nm 0-550M;Single Mode: 1310nm 0-40KM , 1550nm 0-120KM.
 



Chip Parameter

 Network Protocol  IEEE802.3 10BASE-T , IEEE802.3i 10Base-T 
 IEEE802.3u 100Base-TX 
 IEEE802.3ab 1000Base-T 
 IEEE802.3z 1000Base-X 
 IEEE802.3x
 Forwarding Mode  Store and Forward(Full Wire Speed)
 Switching Capacity  5.6Gbps (Non-blocking)
 Forwarding Rate@64byte  4.17Mpps
 MAC  16K
 Buffer Memory  4M
 Jumbo frames  10K
 LED Indicator  Power indicator: PWR(green)
 network indicator : Link, Link/Act (yellow)
 PoE indicator PoE (green)
 speed indicator: Speed (green)
 



PoE & Power Supply 

 PoE Port  Port 1 to 8
 Power Supply Pin  Default: 1/2(+), 3/6(-); Optional: 4/5(+), 7/8(-)
 Max Power Per Port  30W,15.4W  IEEE802.3af/at
 Total PWR / Input Voltage  130W/ (AC100-240V)
 Power Consumption  Standby<5W, Full load <120W
 Power Supply  Built-in power supply,AC 100~240V 50-60Hz 2.3A
 



Physical Parameter

 Operation TEMP / Humidity  -20~+55°C;5%~90% RH Non condensing
 Storage TEMP / Humidity  -40~+75°C;5%~95% RH Non condensing
 Dimension (L*W*H)  270x181x44.5mm
 Net /Gross Weight  <1.3kg / <1.8kg
 Installation  desktop type ,wall mounted,19 inch 1U cabinet installation
 



Certification

Lightning Protection / Protection Level  Port Lightning Protection 4KV 8/20us;Protection Level: IP30
Certification  CCC, CE mark, commercial, CE/LVD EN60950
 FCC Part 15 Class B, RoHS


 
  • قابلیت کار در دمای عملیاتی 20- الی 60+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
ONV-POE31108PFP
لایه عملکرد
غیر مدیریتی
ابعاد
270mm-181mm-44mm
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچینگ : 5.6Gbps (بدون انسداد)
نرخ ارسال پکتهای دیتا 4.17Mpps
جدول مک آدرس (MAC Address Table) : 16K
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی انرژی 6W (در صورت عدم فعال بودن PoE)
حداکثر توان مصرفی انرژی 130W (در صورت بهره گیری از حداکثر جریان برق 130W)
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100
8 عدد
قابلیت PoE
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت PoE در پورت های 1 لی 8 (حداکثر جریان خروجی در مجموع پورتها 130W)
پشتیبانی از مذاکره خودکار (Auto-Negotiation) در پورت های اترنت
پشتیبانی از عملکرد auto MDI/MDIX
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت Combo از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت گیگابیت و یا پورت SFP با سرعت 1G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
2 عدد پورت Combo از نوع RJ45 با پشتیبانی از سرعت گیگابیت و یا پورت SFP با سرعت 1G
مشخصات دیگر
سایر مشخصات دیگر
قابلیت استقرار در صفحه - میز - دیوار و یا رک 1U
حجم حافظه بافر (Buffer Memory) : 4M
حجم حافظه بافر (Buffer Memory) : 2M
استاندارد ها
IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T , IEEE802.3u 100Base-TX , IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-X , IEEE802.3x
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف