لطفا چند لحظه صبر نمائید

کابل آداپتور PoE میکروتیک مدل RBPOE Mikrotik RBPOE PoE injector, for 10/100Mbps products


0.0 (0)
بدون دیدگاه
گارانتی دستکاه :

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت RBPOE کابل آداپتور میکروتیک Mikrotik Adapter PoE Cable RBPOE این محصول نوعی منبع تغذیه از تولیدات کمپانی میکروتیک میباشد.

آماده ارسال

برای قیمت با بخش فروش تماس بگیرید
وزن : 200 گرم طول : 200 میلیمتر

کالاهای مشابه

معرفی
RBPOE نوعی منبع تغذیه از محصولات کمپانی میکروتیک میباشد . اما باید توجه داشته باشید که این محصول به تنهایی قادر به روشن کردن رادیو یا روتر نمی باشد و قادر است در صورت اتصال آداپتور به آن انواع رادیو های وایرلس یا روتر (پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 مگابیت بر ثانیه) را روشن نماید . قابل ذکر است این محصول برای هر روتری که از ولتاژ 10 تا 28 پشتیبانی می کند قابل استفاده است . همچنین ولتاژ ورودی باید حداقل 18 ولت باشد تا هرگونه تلفات در کابل ها را جبران نماید .

کمپانی میکروتیک بر خلاف کمپانی های دیگر یا به صورت خاص یوبیکیوتی آداپتور و PoE را در یک باکس قرار نداده است .  طراحی جداگانه آداپتور و کابل PoE  این امکان را برای شما فراهم می کند تا در صورتی که نیاز به اتصال منبع تغذیه با آمپر بالاتر به رادیو را دارید به راحتی نسبت به خرید آداپتور با آمپر بالاتر اقدام نمائید و با استفاده از RBPOE نسبت به روشن نمودن رادیو یا روتر خود اقدام نمایید .

 
مشخصات فنی
مشخصات فنی
نام محصول
RBPOE
نوع منبع تغذیه
PoE injector
پشتیبانی از سرعت اترنت
سرعت 10/100
سایر مشخصات فنی
ولتاژ ورودی 10V-28V
ولتاژ خروجی مشابه ورودی
دمای میحطی آزمایش شده برای محصول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه سریع
لطفا چند لحظه صبر نمائید