لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری S+85DLC03D Mikrotik SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode (S+85DLC03D)


توضیحات خلاصه

S+85DLC03D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت مالتی مد (Multi Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 300 متر را دارا میباشد . 

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

1,780,000تومان

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
S+85DLC03D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت مالتی مد (Multi Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 300 متر را دارا میباشد . 

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM میباشد . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه +SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار میباشد.

 
فایل  های مرتبط با محصول دانلود
 فایل توضیحات  Download
دستگاه های سازگار Download
تصویر دستگاه در ابعاد بزرگ Download

  • کانکتور Dual LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 10G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 300 متر
  • سازگار با محفظه +SFP 
  • نوع ماژول مالتی مد MM
  • طول موج 850nM نانو متر 
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
S+85DLC03D
نوع محفظه
+SFP
حالت
مالتی مد
سرعت ماژول
10G
سایر مشخصات فنی
کانکتور Dual LC UPC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 300M
طول موج 850nm
قابلیت استفاده در سمت فرستنده و گیرنده
دمای محیطی آزمایش شده 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف