لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری S-4554LC80D Mikrotik Pair of SFP 1.25G module for 80km links with Single LC-connectors


توضیحات خلاصه

S-4554LC80D یک جفت ماژول فیبر نوری صنعتی با قابلیت کار در دمای محیطی 40- الی 85+ درجه سانتیگراد از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. 

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
S-4554LC80D یک جفت ماژول فیبر نوری صنعتی با قابلیت کار در دمای محیطی 40- الی 85+ درجه سانتیگراد از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. 

مدل
S-45LC80D برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج T1490nM / R1550nM آماده شده است و دارای یک کانکتور LC UPS و به صورت سینگل مد  (Single Mode) عمل  میکند  . همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را داراست .

مدل
S-54LC80D برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج T1550nM / R1490nM آماده شده است و دارای یک کانکتور LC UPS و به صورت سینگل مد  (Single Mode) عمل  میکند  . همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را داراست .

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات
(برای مشاهده محصولات سازگار کلیک نمائید) میباشند . همچنین این ماژول از قابلیت DDM پشتیبانی مینماید و با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP و +SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار میباشد.
 
فایل های مرتبط  دانلود
 فایل توضیحات  Download
دستگاه های سازگار Download
تصویر دستگاه در ابعاد بزرگ Download

  • ایده آل برای کار در محیط های صنعتی 
  • کانکتور LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 80 کیلومتر
  • سازگار با محفظه SFP و +SFP
  • نوع ماژول سینگل مد SM
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 85+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
S-4554LC80D
نوع محفظه
SFP
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
1.25G
سایر مشخصات فنی
کانکتور LC UPC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 20KM
قابلیت استفاده در سمت فرستنده و گیرنده
دمای محیطی آزمایش شده 40- الی 85+ درجه سانتیگراد
سازگار با محفظه SFP و +SFP
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف