لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری S-3553LC20D Mikrotik Two SFP (1.25G) module kit, 20Km, single mode (S-3553LC20D)


توضیحات خلاصه

S-3553LC20D یک جفت ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. 

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
S-3553LC20D یک جفت ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. 

مدل
S-35LC20D از ماژول های فیبر کمپانی میکروتیک میباشد که برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج 1310nm ارسال و طول موج 1550nm دریافت اطلاعات را انجام میدهد.  این ماژول دارای یک کانکتور LC UPS و به صورت سینگل مد  (Single Mode) عمل  میکند  . همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 20 کیلومتر را داراست .

مدل
S-53LC20D از ماژول های فیبر کمپانی میکروتیک میباشد که برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج 1550nm ارسال و طول موج 1310nm دریافت اطلاعات را انجام میدهد.  این ماژول دارای یک کانکتور LC UPC و به صورت سینگل مد  (Single Mode) عمل  میکند  . همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 20 کیلومتر را داراست .

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات  RB260GS ، RB2011LS ، RB2011LS-IN ، RB2011UAS-IN ، RB2011UAS-RM ، RB2011UAS-2HnD ، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S میباشند . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار هستند.

 
فایل های مرتبط  دانلود
 فایل توضیحات  Download
دستگاه های سازگار Download
تصویر دستگاه در ابعاد بزرگ Download

  • کانکتور LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 80 کیلومتر
  • سازگار با محفظه SFP 
  • نوع ماژول سینگل مد SM
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
S-3553LC20D
نوع محفظه
SFP
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
1.25G
سایر مشخصات فنی
کانکتور LC UPC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 20KM
قابلیت استفاده در سمت فرستنده و گیرنده
دمای محیطی آزمایش شده 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف