لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری S+31DLC10D Mikrotik SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode


توضیحات خلاصه

S+31DLC10D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 10G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 10کیلومتر را دارا میباشد . 

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
S+31DLC10D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 10G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 10کیلومتر را دارا میباشد . 

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات
(برای مشاهده محصولات سازگار کلیک نمائید) میباشد . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه +SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار میباشد.
 
فایل  های مرتبط با محصول دانلود
 فایل توضیحات  Download
دستگاه های سازگار Download
تصویر دستگاه در ابعاد بزرگ Download

  • کانکتور Dual LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 10G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 10 کیلومتر
  • سازگار با محفظه +SFP 
  • نوع ماژول مالتی مد SM
  • طول موج 1310nM نانو متر 
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
S+31DLC10D
نوع محفظه
+SFP
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
10G
سایر مشخصات فنی
کانکتور Dual LC UPC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 10KM
قابلیت استفاده در سمت فرستنده و گیرنده
دمای محیطی آزمایش شده 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
سازگار با محفظه +SFP
طول موج 1310nm
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف