لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T Cisco SFP-GE-T 1000BASE-T SFP


انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T با پارت نامبر Cisco SFP-GE-T 1000BASE-T SFP

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

1,280,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

SFP-GE-T از ماژول های فیبر نوری سازگار با سیسکو می باشد , این ماژول برنامه ریزی شده از کارخانه با همان داده های پیکربندی مشابه سیسکو OEM می باشد. که امکان یکپارچه سازی شبکه را فراهم می کند. این فرستنده گیرنده SFP همانند فرستنده های اصلی سیسکو عمل می کند و 100% با سایر فرستنده های OEM و شخص ثالث سازگار است. حداکثر فاصله پشتیبانی شده در این ماژول 100 متر و حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1 گیگابیت بر ثانیه می باشد 

  • برند : سیسکو 
  • مدل : SFP-GE-T
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • نوع ماژول : SFP
  • کانکتور RJ45
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده : 1Gbps
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده  100m
  • نوع کابل SMF
  • استاندارد NEBS level 3
  • آزمایش شده برای کارکرد در دمای محیطی 0 الی 70+ درجه سانتیگراد


 
مشخصات کلی ماژول 


 


General

 Device Type  SFP-GE-T
 SFP (mini-GBIC) transceiver module
 Form Factor  Plug-in module
 Connectivity Technology  Wired
 Cabling Type  1000Base-T
 Data Link Protocol  GigE
 Data Transfer Rate  1 Gbps
 Interfaces  1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
 Compatible Slots  1 x SFP (mini-GBIC)
 Compliant Standards  NEBS level 3
 Reach  100m
 Designed For  

 CISCO10720-AC-A , CISCO10720-AC-A= , CISCO10720-DC-A , CISCO10720-DC-A=
 CWDM-SFP-1470=, CWDM-SFP-1490, CWDM-SFP-1490=, CWDM-SFP-1510, CWDM-SFP-1510=
 CWDM-SFP-1530, CWDM-SFP-1550= , CWDM-SFP-1570, CWDM-SFP-1570=, CWDM-SFP-1590
 CWDM-SFP-1590=, CWDM-SFP-1610, CWDM-SFP-1610= , GLC-GE-100FX, GLC-GE-100FX=
 SFP-GE-L, SFP-GE-L=, SFP-GE-S, SFP-GE-S=, SFP-GE-T=, SFP-GE-Z, SFP-GE-Z=

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
SFP-GE-T
نوع محفظه
SFP mini-GBIC
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
1G
نوع کانکتور
RJ-45
سایر مشخصات فنی
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 100 متر
نوع کابل SMF
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف