لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Module

برند: CISCO
0.0 (0)

انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات ,خرید آنلاین و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR (مالتی مد) باطول موج 850nm و حداکثر مسافت 400 متر با پشایبنی از سرعت 10G با پارت نامبر Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Module

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

550,000تومان
وزن : 75.00 کیلوگرم
نقد و بررسی بازگشت

SFP-10G-SR از ماژول های فیبر نوری کمپانی سیسکو می باشد که برای اتصال به فیبر های نوری از نوع چند حالته (Muli Mode) با قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت 10G می باشد . این ماژول از حداقل طول پیوند 26متر بر روی رابط داده‌ توزیع شده‌ استاندارد فیبر (FDDI) که به فیبر MultiMode) MMF) ارتقا یافته پشتیبانی می‌نماید.

همچنین با استفاده از MMF 200MHz/km OM1 تا 33 متر طول پیوند , با استفاده MMF 400MHz تا 66 متر طول پیوند , با استفاده از MMF 500MHz/km OM2 تا 82 متر طول پیوند , با استفاده ازMMF 2000MHz/km OM3 تا 300 متر طول پیوند و با استفاده از MMF 4700MHz/km OM4 تا 400 متر طول پیوند امکان پذیر می باشد .

  • برند : سیسکو
  • مدل : SFP-10G-SR
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • نوع ماژول +SFP
  • کانکتور DUAL LC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده : 10Gbps
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده  400m
  • نوع کابل MMF
  • طول موج 850nm
  • قابلیت همکاری نوری با رابط های 10GBASE XENPAK، 10GBASE X2 و 10GBASE XFP در همان ارتباط 
  • تعویض سریع و در مدار قرار گرفتن ماژول بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه
  • دارای کوچکترین فرم ساختاری برای ماژول های 10G برای بیشترین تراکم در هر شاسی
  • طراحی صنعتی با دوام و پایداری بالا 
  • ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پلتفرم سیسکو را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که آیا ماژول توسط سیسکو تأیید و آزمایش شده است یا خیر
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 0 الی 70+ درجه سانتیگراد


اسلات SFP 
شکل زیر نشان می دهد که SFP-10G-SR را می توان در یک اسلات SFP یک سوئیچ نصب کرد.


 


پلتفرم های پشتیبانی شده
جدول زیر برخی از پلتفرم های پشتیبانی شده را نشان می دهد.

 

Supported Platforms

 Supported Platforms

 Cisco ASR 1000 Series Router

 ASR 901

 Cisco Catalyst 2960-S Series Switches

 ASR 9000v Series Router

 Cisco Catalyst 2960-X Series Switches

 CRS Router

 Cisco Catalyst 2960-XR Series Switches

 MDS 9000

 Cisco Catalyst 3560 Series Switches

 ME 4500

 Cisco Catalyst 3560-E Series Switches

 ME 4900NCS 6000 Series Router

 Cisco Catalyst 3560-X Series Switches

 SCE 8000

 Cisco Catalyst 3850 Series Switches

 Shared Port Adapter (SPA)

 Cisco ASR 903 router

 Catalyst 2350 and 2360 Series Switches

 Cisco ASR 9000 Series Router

 Catalyst 3100 Blade Switches

 Cisco 7600 Series Router

 Nexus 2000 and 4000 Series Switches

 Cisco Catalyst 4500 and 4500-X Series Switches

 Nexus 9000 and 9500 (modular) Series Switches

 Cisco Catalyst 3750,3750-E,3750-X Series Switches

 RF Gateway Series

 Cisco Nexus 3000 Series Switches

 Unified Computing System (UCS) Switches

 



جدول مقایسه با مدل مشابه
در جدول زیر میوانید جدول مقایسه مشخصات ماژول  SFP-10G-SR و SFP-10G-LR را مشاهده نمائید 

 

Cisco SFP+

Wavelength (nm)

Cable Type

Core Size (Microns)

Modal Bandwidth (MHz/km)

Cable Distance

SFP-10G-SR

850

MMF

62.5

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

160 (FDDI)

200 (OM1)

400

500 (OM2)

2000 (OM3)

4700 (OM4)

26m

33m

66m

82m

300m

400m

SFP-10G-LR

1310

SMF

G.652

-

10km





مشخصات فنی محصول


General

 Device Type  Cisco SFP+ SFP-10G-SR
 Wavelength (nm)  850
 Cable Type  MMF
 Core Size (Microns)  62.5
 62.5
 50
 50
 50
 Modal Bandwidth (MHz*km)  160 (FDDI)
 200 (OM1)
 400
 500 (OM2)
 2000 (OM3
 Cable Distance  26m
 33m
 66m
 82m
 300m
 Transmit and Receive Wavelength (nm)  840 to 860
 Bail Latch Color  Beige
Power Consumption (W)  1
Operating Temperature Range  0 to 70°C (32 to 158°F)
Transmit Power (dBm)  Maximum: 1.2
 Minimum: -7.3
Receive Power (dBm)  Maximum: -1.0
 Minimum: -9.9
فایل های مرتبط فایل راهنمای کاربر
Download Download
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
SFP-10G-SR
نوع محفظه
+SFP
حالت
مالتی مد
سرعت ماژول
10G
نوع کانکتور
Dual-Lc
سایر مشخصات فنی
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 400 متر
نوع کابل MMF
بهره گیری از قابلیت Hot Swapable
طول موج 850nm
دمای محیطی آزمایش شده 0 الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف