لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD GLC-ZX-SMD Cisco SFP


انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD با پارت نامبر Cisco GLC ZX SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

2,100,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

GLC-ZX-SMD از ماژول های فیبر نوری کمپانی سیسکو می باشد که برای اتصال به فیبر های نوری از نوع تک حالته (Single Mode) با قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت 1G می باشد که توانایی برقراری ارتباط حداکثر تا مسافت 80 کیلومتر را دارا می‌ باشد .  این ماژول فیبر یک ارتباط نوری 21 دسی بل را فراهم می کند، اما طول پیوند به عوامل متعددی مانند کیفیت فیبر، تعداد اتصالات و کانکتورها بستگی دارد.

هنگامی که از فواصل کوتاه تری از فیبر تک حالته (SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی را در ارتباط قرار دهید تا گیرنده overloading نداشته باشد . یک تضعیف کننده نوری درون خطی 10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

  • برند : سیسکو
  • مدل : GLC-ZX-SMD
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • نوع ماژول SFP
  • کانکتور LC single-mode
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده : 1Gbps
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده  80Km
  • نوع کابل SMF
  • طول موج 1550nm
  • قابلیت جابه جایی در حین کار 
  • انعطاف پذیری رسانه و انتخاب رابط به صورت port-by-port
  • پشتیبانی از قابلیت Digital optical monitoring یا به اختصار DOM
  • پشتیبانی از پروتکل SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004
  • آزمایش شده برای کارکرد در دمای محیطی 40- الی 85+ درجه سانتیگراد

 
مشخصات کلی ماژول 

 


General

 Cisco Compatible  GLC-ZX-SMD
 Form Factor  SFP
 Wavelength  1550nm
 Connector  LC duplex
 Media  SMF
 Max Data Rate  1000Mbps
 Max Cable Distance  80km
 Optical Component  DFB 1550nm
 DOM Support  Yes
 Receiver Sensitivity  <-24dBm
 Protocols  SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004
 TX Power  0~5dBm
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
GLC-ZX-SMD
نوع محفظه
SFP
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
1G
نوع کانکتور
LC
سایر مشخصات فنی
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 80 کیلومتر
نوع کابل SMF
طول موج 1550nm
پشتیبانی از قابلیت Digital optical monitoring یا به اختصار DOM
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف