لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM Cisco GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP


توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM با پارت نامبر Cisco GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP

1,590,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

GLC-ZX-SM از ماژول های فیبر نوری کمپانی سیسکو می باشد که برای اتصال به فیبر های نوری از نوع تک حالته (Single Mode) با قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات با سرعت 1.25G می باشد که توانایی برقراری ارتباط حداکثر تا مسافت 70 کیلومتر را دارا می‌ باشد .  این ماژول فیبر یک ارتباط نوری 21 دسی بل را فراهم می کند، اما طول پیوند به عوامل متعددی مانند کیفیت فیبر، تعداد اتصالات و کانکتورها بستگی دارد.

هنگامی که از فواصل کوتاه تری از فیبر تک حالته (SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی را در ارتباط قرار دهید تا گیرنده overloading نداشته باشد . یک تضعیف کننده نوری درون خطی 10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

  • برند : سیسکو
  • مدل : GLC-ZX-SM
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • نوع ماژول SFP
  • کانکتور DUAL LC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده : 1.25Gbps
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده  70Km
  • نوع کابل SMF
  • طول موج 1550nm
  • دارا بودن گواهینامه ها و تائیدیه های بین المللی EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoHS 
  • آزمایش شده برای کارکرد در دمای محیطی 0 الی 70+ درجه سانتیگراد

 
مشخصات کلی ماژول 

 


General

 Product Code  Cisco GLC-ZX-SM
 Compatible 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module
 Connector Type  LC single-mode
 Type  EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoHS
 Cabling Type  Ethernet 1000Base-ZX
 Connectivity Technology  Wired
 Data Link Protocol  Fibre Channel , Gigabit Ethernet
 Data Transfer Rate  1.25 Gbps
 Features  Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
 Form Factor  Plug-in module
 Max Transfer Distance  49.7 miles
 Optical Wave Length  1550 nm
 Networking Type  SFP (mini-GBIC) transceiver module



مشخصات کابل کشی پورت SFP
 

Product

Wavelength (nm)

Fiber Type

Core Size (μm)

Modal Bandwidth (MHz* Km)***

Operating Distance (m)

1000BASE-ZX

1550

SMF

-

-

Approximately 70 km depending on link loss

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
GLC-ZX-SM
نوع محفظه
SFP
حالت
سینگل مد
سرعت ماژول
1.25G
نوع کانکتور
Dual-Lc
سایر مشخصات فنی
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 70 کیلومتر
نوع کابل SMF
طول موج 1550nm
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف