لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP module MMF/SMF,

برند: CISCO
0.0 (0)

انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD با قابلیت کار در حالت سینگل مد و مالتی مد CIsco GE SFP, LCCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP module MMF/SMF

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

340,000تومان
وزن : 100.00 کیلوگرم طول : 5.58 میلیمتر عرض : 1.01 میلیمتر ارتفاع : 1.28 میلیمتر
نقد و بررسی بازگشت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD یک ماژول با ویژگی 1000BASE-LX/LH می‌باشد برای کار در هر دو حالت مالتی مد (MultiMode) و سینگل مد(SingleMode) مناسب می باشد . همچنین 1000BASE-LX/LH SFP سازگار با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX می باشد . 


این ماژول دارای قابلیت Hot Swapable (امکان نصب و  برداشتن ماژول در زمان روشن بودن) می باشد . این ماژول بر روی کابل های استاندارد فیبر نوری در حالت (Single mode تا حداکثر 7 کیلومتر و در حالت Multimode حداکثر تا 550 متر عمل می کند . لازم به ذکر است وقتی شما از نوع فیبر MultiMode استفاده می‌کنید، برای اتصال ، فرستنده از طریق یک پچ کورد در مد condition انجام می‌پذیرد . همچنین از خصوصات برجسته در این ماژول میتوان به پشتیبانی از DOM , اتصال دوگانه LC / PC , طول موج اسمی 1310 نانومتر اشاره نمود . قابل ذکر است این ماژول نسبت به مدل‌های مشابه توانایی عملکرد در دمای بالای 50 سانتی گراد را دارا می‌باشد.

  • برند : سیسکو
  • نوع محصول : ماژول فیبر نوری
  • مدل : GLC-LH-SMD
  • کانکتور LC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده : 1000Mbps
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده در حالت Multimode حداکثر تا 550 متر
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده در حالت Single mode حداکثر 7 کیلومتر
  • طول موج : 1310nm
  • نوع ماژول MMF / SMF
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • قابلیت Hot Swapable
  • پشتیبانی از DOM
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 0- الی 70+ درجه سانتیگراد

 
مشخصات 
جدول زیر مشخصات GLC-LH-SMD (1000BASE-LX/LH) را نشان می دهد
 

Product

Wavelength (nm)

Fiber Type

Core Size (μm)

Modal Bandwidth (MHz* Km)

Operating Distance (m)

1000BASE-LX/LH

1310

MMF

62.5

500

550 (1,804 ft)

50

400

550 (1,804 ft)

50

500

550 (1,804 ft)

SMF

-

-

10,000 (32,821 ft)



مقایسه با مورد مشابه
جدول زیر مقایسه بین ماژول GLC-LH-SMD و ماژول GLC-LH-SM را نشان می دهد .

 

Item

GLC-LH-SMD

GLC-LH-SM

 Product Category

1000BASE-LX/LH

1000BASE-LX/LH

 Wavelength (nm)

1310

1310

 DOM Function

Yes

Digital Diagnostics Monitoring

This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters

of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature,

laser bias current, and transceiver supply voltage.

No

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
GLC-LH-SMD
نوع محفظه
SFP
حالت
مالتی مد و سینگل مد
سرعت ماژول
1.25G
نوع کانکتور
LC
سایر مشخصات فنی
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 10KM در حالت سینگل مد
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 550M در حالت مالتی مد
نوع کابل MMF - SMF
طول موج 1310nM
بهره گیری از قابلیت Hot Swapable
پشتیبانی از DOM
دمای محیطی آزمایش شده 0 الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف