لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM CIsco GE SFP, LC connector LX/LH transceiver


توضیحات خلاصه

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM از محصولات کمپانی سیسکو و یکی از ماژول های پرکاربرد در بین ماژول های این کمپانی با ویژگی ۱۰۰۰BASE-LX/LH میباشد که به دو صورت Single Mode و Multimode موجود است و بسته به نیاز مشتری در اختیارشان قرار میگیرد .
۱۰۰۰BASE-LX/LH SFP با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید
طول : 5.58 سانتیمتر عرض : 1.01 میلیمتر ارتفاع : 1.28 میلیمتر
نقد و بررسی بازگشت
ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM از محصولات کمپانی سیسکو و یکی از ماژول های پرکاربرد در بین ماژول های این کمپانی با ویژگی ۱۰۰۰BASE-LX/LH میباشد که به دو صورت Single Mode و Multimode موجود است و بسته به نیاز مشتری در اختیارشان قرار میگیرد .
۱۰۰۰BASE-LX/LH SFP با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .

این ماژول دارای قابلیت Hot Swapable (امکان نصب و  برداشتن ماژول در زمان روشن بودن) میباشد . کابل های استاندارد فیبر نوری در حالت (single mode) تا حداکثر ۱۰کیلومتر و در حالت (Multimode) حداکثر تا ۵۵۰ کیلومتر عمل میکنند .لازم به ذکر است زمانی که از نوع فیبر MultiMode استفاده می‌کنید، فرستنده باید از طریق یک پچ کرد در مُد condition متصل شود.

  • نوع اتصال فیبر نوری Single mode و Multi
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 10 کیلومتر
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 0 الی 70+ درجه سانتیگراد

 

Product

Wavelength (nm)

Fiber Type

Core Size (μm)

Modal Bandwidth (MHz* Km)

Operating Distance (m)

1000BASE-LX/LH

1310

MMF

62.5

500

550 (1,804 ft)

50

400

550 (1,804 ft)

50

500

550 (1,804 ft)

SMF

-

-

10,000 (32,821 ft)

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
GLC-LH-SM
نوع محفظه
SFP
حالت
مالتی مد و سینگل مد
سرعت ماژول
1.25G
سایر مشخصات فنی
کانکتور LC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 10KM در حالت سینگل مد
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 550M در حالت مالتی مد
نوع کابل MMF - SMF
طول موج 1310nM
بهره گیری از قابلیت Hot Swapable
دمای محیطی آزمایش شده 0 الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف