لطفا چند لحظه صبر نمائید

شرایط مرجوع نمودن کالا

یکی از مواردی که همواره برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است رضایت پس از فروش مشتریان است. این رضایت محقق نمی شود مگر بوسیله خدمات پس از فروش مناسب. بخشی از خدمات پس از فروش که هر فروشگاه اینترنتی معتبر باید داشته باشد، ضمانت مرجوع کالا و بازگشت وجه است. فروشگاه تندیس خود را موظف به قبول مرجوعی کالا و بازگشت تمام وجوه دریافت شده از مشتریان ناراضی می داند.

البته در هر فروشگاه شرایطی جهت مرجوعی کالا وجود دارد که فروشگاه ما نیز از آن مستثنی نیست.
 
  • کالایی که مشتری بنا به مشورت غلط دیگران خریداری میکند قابل مرجوعی نمیباشد : بسیاری از مشترین با توجه به مشاوره هایی که از دوستان یا متخصصات حوزه IT کسب میکنند نسبت به خرید قطعات اقدام مینمایند و پس از خرید به این موضوع پی میبرند که اساسا این کالا برای پروژه درخواستی آنها غیر قابل استفاده و یا غلط بوده است . لذا فروشگاه ما در ارتباط با این موضوع هیچ مسئولیتی را عهده دار نمیباشد و تحت هیچ شرایط امکان مرجوع و یا حتی جا به جایی کالا را نخواهد داشت.
 
  •   تمامی کالا ها به مدت 48 ساعت دارای مهلت تست و مرجوعی در صورت خرابی کالا میباشند : فروشگاه تندیس بر روی تمامی کالاهای خود مهلت 48 ساعته تست ارائه میکند و این فرصت برای خریدار فراهم مینماید تا در فرصت اعلامی نسبت به تست محصولاتی خریداری شده اقدام نماید و در صورت خرابی یا ایراد آن را به فروشگاه مرجوع نماید .
 
  • کالای تقلبی تحت هر شرایطی مشمول مرجوعی می شود ، حتی اگر مطابق 2 بند فوق باشد : اگر کالا مصرف شده باشد یا حتی مصرفی باشد ولی برای کارشناس و مشتری محرز شود که این کالا تقلبی بوده است. فروشگاه تندیس بدون هیچ پیش شرطی کالا را مرجوع می کند.
 
  • شکستگی یا خرابی محصول به دست مشتری مشمول کالای مرجوعی نمی شود : طبیعتا” کالایی که در اثر سهل انگاری مشتری دچار خرابی شده باشد مشمول مرجوعی و گارانتی بازگشت وجه نمی باشد. دقت کنید هنگام خرید، محصول دقیقا” مطابق با مشخصات مورد نیاز شما باشد. اگر به هر دلیلی مانند فشار ، دما ،  استفاده نا مناسب و … محصول خریداری شده دچار خرابی شده باشد، مسئولیت آن با فرد خریدار است.
  • همه موارد بالا ، بند های سخت گیرانه ای بود که در هر فروشگاه اینترنتی مشابه آن را خواهید یافت، اما یک حرف دوستانه : هیچ کس اندازه ما از اینکه شما از تهیه محصول خریداری شده خرسند باشید ، خوشحال نمی شود چرا که در مسیر بزرگ شدن این مشتریان ما هستند که ما را بالا می برند. تمام تلاش ما بر این اساس خواهد بود که شما را در تهیه محصول مناسب یاری کنیم و تا به حال بار ها پیش آمده است که علیرغم دارا نبودن شرایط مرجوعی ذکر شده فوق ، کالا را مرجوع کرده و مبلغ پرداخت شده را باز گردانده ایم. از شما نیز تقاضا داریم در این مسیر ما را یاری کنید. بازگشت وجه : پس از دریافت کالای مرجوعی و بررسی کارشناس مربوطه جهت مطابقت شرایط مرجوعی ، بازگشت وجه در مدت حداکثر 48 ساعت صورت می گیرد.
مقایسه 0 انصراف