لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L WS-C2960X-48FPD-L Catalyst 2960-X Switch CISCO

برند: CISCO
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت WS-C2960X-48FPD سوئیچ PoE لایه 2 سیسکو WS-C2960X 48FPD L CISCO 2960-X Switch . این دستگاه از سوئیچ های مدیریتی سری 2960X کمپانی سیسکو با قابلیت +POE و عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار این کمپانی با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد.

42,500,000تومان
وزن : 5.80 کیلوگرم طول : 44.50 میلیمتر عرض : 36.80 میلیمتر ارتفاع : 4.50 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
WS-C2960X-48FPD-L یک دستگاه سوئیج POE مدیریتی با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار و پر فروش کمپانی سیسکو سری 2960X با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی می باشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . سوئیچ های سری 2960X دارای سرعت بالا در انتقال داده ها و به نوعی جزء پرکاربرد ترین سوئیج ها در پشتیبانی از شبکه ها برای کاربران می باشند . این سوئیچ برای رشد بهینه زیرساخت های و رفع نیازهای رو به رشد کسب و کار ، افزایش هوش شبکه ای با دید و کنترل بالا ، ساده سازی عملیات و بهبود امنیت برای کاربران و برنامه های کاربردی به شما کمک می کنند.

این محصول از لحاظ سخت افزاری شامل
48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000 مگابیت بر ثانیه با قابلیت +PoE در تمامی پورت ها به منظور  تغذیه برق و دیتای دستگاه های دیگر مانند ایپی فون ها , دوربین های مداربسته , اکسس پوینت ها و .. با توان خروجی بی نظیر 740W , دو عدد پورت uplink از نوع +SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری  با پشتیبانی از سرعت 10G , یک عدد پورت USB mini-Type B  , دو عدد پورت USB Type A , یک عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 , یک عدد پورت RJ-45 جهت Management و بهره گیری از پردازنده دو هسته ای با سرعت 600 مگاهرتز به همراه 512MB حافظه DRAM و 128MB حافظه فلش میباشد .

همچنین از نکات بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به امکان بهره گیری از
ولتاژ های خروجی متفاوت در 48 پورتی که قابلیت +POE در آن فعال میباشد اشاره نمود . در این حالت در صورتی که از 48 عدد پورت اترنت این سوئیچ استفاده نمائید حداکثر توان خروجی 15.4 وات در هر پورت را ارائه میدهد و در صورتی که از 24  عدد پورت اترنت این سوئیچ استفاده نمائید توان خروجی 30 وات در هر پورت را ارائه میدهد . این ویژگی این امکان را به شما میدهد تا نسبت تغذیه دستگاه دیگر با توان 30 وات نیز اقدام نمائید .

از دیگر قابلیت بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به پشتیبانی از
قابلیت استک کردن اشاره نمود . این سوئیچ از تکنولوژی استک یعنی FlexStack-Plus پشتیبانی می نماید . در این حالت حداکثر تا 8 سوئیچ را در سری 2960X با سیستم عامل مشابه LAN Base را میتوان با هم استک کرد و پهنای باند در این حالت 80Gbps میباشد . تکنولوژی FlexStack-Plus سیسکو برای سوئیچ‌های سری 2969X و 2969XR استفاده می‌شود. هر دو فناوری به یک ماژول و کابل اکسترنال برای استک شدن با یکدیگر نیاز دارند. اتصال تجهیزات به یکدیگر از طریق اتصال این ماژول مخصوص صورت می‌گیرد که در نتیجه باعث می‌شود تا سوئیچ‌های درون استک به صورت یک دستگاه واحد عمل کنند. همچنین قابلیت استک این سوئیچ با سری 2960S حداکثر تا 4 سوئیچ میباشد .
 

  • سوئیچ مدیریتی WS-C2960X-48FPD-L با قابلیت عملکرد در لایه 2 
  • سیستم عامل LAN Base
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000)
  • قابلیت +PoE در تمامی پورت های اترنت به منظور تغذیه دستگاه های دیگر (حداکثر توان خروجی 740W)
  • 2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
  • 1 عدد پورت USB mini-Type B 
  • 2 عدد پورت USB Type A
  • 1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 107.1Mpps
  • پهنای باند ارسال 108Gbps
  • ظرفیت سوئیچینگ 216Gbps
  • پردازنده دو هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز 
  • مقدار ذخیره گاه حافظه RAM معادل 512MB
  • حافظه Flash memory معادل 128MB
  • بهره گیری از منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ
  • پشتیبانی از قابلیت استک (حداکثر تا 8 سوئیچ با پهنای باند 80Gbps در سری 2960X و حداکثر تا 4 سوئیچ با پهنای باند 40G در سری2960S)
  • بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه  Redundant Power System) RPS) برای مواقع نیاز
 

  • پشتیبانی از استاندارد های :
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX
 
  • پشتیبانی از پروتکل های مدیریتی
SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI
 
  • پشتیبانی از مجموعه ویژگی های : 
Layer 2 switching, DHCP support, power over Ethernet (PoE), auto-negotiation, ARP support, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Intrusion Detection System (IDS), IPv6 support, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Dynamic Trunking Protocol (DTP) support, Port Aggregation Protocol (PAgP) support, Trivial File Transfer Protocol (TFTP) support, Access Control List (ACL) support, RADIUS support, SSH support, Jumbo Frames support, MLD snooping, Dynamic ARP Inspection (DAI), PoE+, Cisco EnergyWise technology, Unicast Reverse Path Forwarding (URPF), Uni-Directional Link Detection (UDLD), Rapid Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVRST+), IPv4 support, Shaped Round Robin (SRR), Link Aggregation Control Protocol (LACP), MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN), NetFlow, Hot Standby Router Protocol (HSRP) support, Energy Efficient Ethernet, Multicast VLAN Registration (MVR), Class of Service (CoS), Cisco FlexStack Plus
 


نمای پنل اتصالات دستگاه
 
 
  1. پورت مدیریتی Management اترنت RJ-45
  2. کلید Mode
  3. نشانگرهای LED سوئیچ
  4. پورت کنسول USB mini-Type B
  5. 2 عدد پورت USB Type A
  6. 2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
  7. 48 عدد پورت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +POE
  8. LED پورت کنسول 
  9. LED پورت Management
  10. پورت RJ45 کنسول



نمای پنل پشت سوئیچ 

 
  1. مکان قرار گیری ماژول FlexStack-Plus (محل قرار گرفتن پورت های Stack) 
  2. خروجی هوای فن 
  3. ورودی پورت RPS
  4. ورودی کابل تغذیه برق
 
 


مشخصات فنی محصول

 

Specifications 

 Manufacturer  Part Number  WS-C2960X-48FPD-L
 Expansion Slots  1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
 Ports  48 x 1000Base-T 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 - RJ-45 24 ports (PoE+) / 48 ports (PoE) - 30 W 
 1 x console console - RJ-45 - RJ-45
 1 x mini-USB console - mini-USB Type B - Type B management
 2 x USB Type A
 1 x 1000Base-TX 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - RJ-45 management
 2 x SFP+ - SFP+ uplink
 



General

 Authentication Method  Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+
 Capacity  Virtual interfaces (VLANs): 1023
 Compliant Standards  IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
 IEEE 802.1p CoS Prioritization
 IEEE 802.1Q VLAN
 IEEE 802.1s
 IEEE 802.1w
 IEEE 802.1X
 IEEE 802.1ab (LLDP)
 IEEE 802.3ad
 IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
 IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
 IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
 IEEE 802.3 10BASE-T
 IEEE 802.3u 100BASE-TX
 IEEE 802.3ab 1000BASE-T
 IEEE 802.3z 1000BASE-X
 RMON I and II standards
 SNMP v1, v2c, and v3
 IEEE 802.3az
 IEEE 802.1ax
 Device Type  Switch - 48 ports - Managed - stackable
 Enclosure Type  Desktop, rack-mountable 1U
 Features  Layer 2 switching, DHCP support, power over Ethernet (PoE), auto-negotiation, ARP support, VLAN support
 auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Intrusion Detection System (IDS), IPv6 support
 Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support
 Dynamic Trunking Protocol (DTP) support, Port Aggregation Protocol (PAgP) support
 Trivial File Transfer Protocol (TFTP) support, Access Control List (ACL) support, RADIUS support
 SSH support, Jumbo Frames support, MLD snooping, Dynamic ARP Inspection (DAI), PoE+
 Cisco EnergyWise technology, Unicast Reverse Path Forwarding (URPF), Uni-Directional Link Detection (UDLD)
 Rapid Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVRST+), IPv4 support, Shaped Round Robin (SRR)
 Link Aggregation Control Protocol (LACP), MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)
 NetFlow, Hot Standby Router Protocol (HSRP) support, Energy Efficient Ethernet, Multicast VLAN Registration (MVR)
 Class of Service (CoS), Cisco FlexStack Plus
 Flash Memory  128 MB
 Jumbo Frame Support  9216 bytes
 Max Units In A Stack  8
 Performance  Switching capacity: 216 Gbps
 Forwarding performance (64-byte packet size) : 130.9 Mpps
 PoE Budget  740 W
 Ports  48 x 10/100/1000 (PoE+)
 2 x 10 Gigabit SFP+
 Power Over Ethernet (PoE)  PoE+
 Processor  600 MHz
 RAM  512 MB
 Remote Management Protocol  SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI
 Status Indicators  Port status, port transmission speed, port duplex mode, system, RPS (Redundant Power Supply), PoE, link/activity
 Subtype  Gigabit Ethernet
 



Power

 Features  Redundant Power System (RPS) connector
 Power Device  Internal power supply
 Power Redundancy  Optional
 Voltage Required  AC 120/230 V (50/60 Hz)
 



Dimension / Weight / Miscellaneous

 Depth  36.8 cm
 Height  4.5 cm
 Width  44.5 cm
 Weight  5.8 kg
 Humidity Range Operating  10 - 95% (non-condensing)
 Humidity Range Storage  10 - 95% (non-condensing)
 Max Operating Temperature  45 °C
 Max Storage Temperature  70 °C
 Min Operating Temperature  -5 °C
 Min Storage Temperature  -25 °C
 Compliant Standards  CISPR 22 Class A, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3
 EN55024 EN55022 Class A, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Class A, RoHS, FCC CFR47 Part 15
 UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition
 IEC 60950-1 Second Edition, Directive 2011/65/EU, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, EN 300386
 MTBF  233,370 hours
 



System Software

Software Included  Cisco IOS IP LAN Base features
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960X-48FPD-L
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
44.5cm - 36.5cm - 4.5cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
512MB
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچ 216Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 130.9Mpps
پهنای باند ارسال 108Gbps
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی 66W
بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه Redundant Power System) RPS)
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
48 عدد
قابلیت PoE
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت +POE در پورت های 1 الی 48 اترنت
حداکثر توان خروجی +POE معادل 740W
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45
1 عدد پورت USB mini-Type B (console)
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
2 عدد پورت USB Type A
مشخصات دیگر
قابلیت stack
بله
سایر مشخصات دیگر
امکان Stack کردن تا ۸ دستگاه سوئیچ با یکدیگر با پهنای باند 80G
سیستم عامل
cisco LAN Base
استاندارد ها
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, I
پروتکل های مدیریتی
SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف