لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960+24TC-S WS-C2960+24TC-S Cisco 2960 Switch Layer 2

دسته‌بندی: سیسکو سری 2960
برند: CISCO
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت سوئیچ سیسکو WS-C2960+24TC-S سری 2960 با کد Switch CISCO WS C2960 Plus 24TC S یک دستگاه سوئیچ 24 پورت مدیریتی با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری 2960 میباشد

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید
وزن : 3.60 کیلوگرم طول : 45.00 میلیمتر عرض : 24.20 میلیمتر ارتفاع : 4.40 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960+24TC-S یک دستگاه سوئیج با قابلیت عملکرد در لایه 2 و پشتیبانی از IOS LAN Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری سوئیچ های ابتدایی 2960 میباشد و با توجه به تکنولوژی قدیمی در این سوئیچ ها توان پردازش آنها نسبت به سوئیچ های با تکنولوژی جدیدتر در سطح پائین تری قرار دارد ولی با توجه به بهره گیری از سخت افزار با کیفیت و همچنین قیمت مناسب این سوئیچ ها همچنان از محبوبیت ویژه ایی در بین اهالی شبکه برخورد دار هستند .  

این سوئیچ  از لحاظ سخت افزاری شامل 24 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 , 2 عدد پورت uplink دو منظوره به عنوان محفظه SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G یا به عنوان پورت اترنت RJ-45 با پشتیبانی از سرعت گیگابیت میباشد . همچنین این سوئیچ دارای 1 عدد پورت کنسول RJ-45 جهت Management میباشد . لازم به ذکر است این سوئیچ از یک منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ بهره میبرد . 

  • سوئیچ WS-C2960+24TC-S با قابلیت عملکرد در لایه 2
  • سیستم عامل LAN Lite
  • 24 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100
  • 2 عدد پورت در قسمت Uplink ( به عنوان محفظه SFP با پشتیبانی از ماژول فیبر نوری با سرعت 1G یا استفاده به عنوان پورت اترنت از نوع RJ-45 با پشتیبانی از سرعت 10/100/1000
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 6.5Mpps
  • ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
  • پشتیبانی از VLAN به تعداد 64
  • مقدار ذخیره گاه حافظه DRAM معادل 128MB و 64MB FLash
  • بهره گیری از منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ
 

 Product Code

 WS-C2960+24TC-S

 Enclosure Type

 1 RU

 Feature Set

 LAN Lite

 Uplink Interfaces

 2 (SFP or 1000BASE-T)

 Ports

 24 x 10/100 Ethernet Interfaces

 Forwarding Bandwidth

 16 Gbps

 DRAM

 128 MB

 Flash Memory

 64 MB

 Dimensions

 4.4 x 45.0 x 24.2 cm

 Package Weight

 7.73 Kg


 
پنل جلوی سوئیچ
 
  1. کلید Mode و LED ها 
  2. 24 عدد پورت اترنت 10/100/1000 
  3. 2 عدد پورت در قسمت Uplink ( به عنوان محفظه SFP با پشتیبانی از ماژول فیبر نورب با سرعت 1G یا استفاده به عنوان پورت اترنت از نوع RJ-45 با پشتیبانی از سرعت 10/100/1000


پنل پشتی سوئیچ
 
 
  1. پورت RJ-45 جهت Management
  2. محفظه فن 
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور Power AC
    

WS-C2960+24TC-S Specification

Configurations

 10/100 Ethernet Interfaces

 24

 Uplink Interfaces

 2 (SFP or 1000BASE-T)

 Cisco IOS Software Feature Set

 LAN Lite

 Available PoE Power

 None

Hardware

 Flash memory

 64 MB

 DRAM

 128 MB

Performance and Scalability

 Forwarding bandwidth

 16 Gbps

 Maximum active VLANs

 64

 VLAN IDs available

 4K

 Maximum transmission unit (MTU) - L3 packet

 9000 bytes

 Jumbo frame - Ethernet frame

 9018 bytes

 Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets, Millions of packets per  second

 6.5

Mechanical

 Dimensions (H x W x D)

 1.73 x 17.70 x 9.52 in (4.4 x 45.0 x 24.2 cm)

 Weight

 8 lb (3.6 Kg)

 Package Weight

17.04 lb (7.73 Kg)

Environmental Ranges

 Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

 23º to 113ºF

 (-5º to 45ºC)

 Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

 23º to 104ºF

 (-5º to 40ºC)

 Short-term exception at sea level*

 23º to 131ºF

 (-5º to 55ºC)

 Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

 23º to 122ºF

 (-5º to 50ºC)

 Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

 23º to 113ºF

 (-5º to 45ºC)

 Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

 23º to 104ºF

 (-5º to 40ºC)

 Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

 23º to 158ºF

 (-25º to 70ºC)

 Operating altitude

 Up to 10,000 Feet

 (Up to 3,000 Meters)

 Storage altitude

 Up to 13,000 Feet

 (Up to 4,000 Meters)

 Operating relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Storage relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Sound Pressure, dBA

 Typical, LpAm: 33

 Maximum, LpAD: 36

 Sound Power, dbA

 Typical, LwA: 43

 Maximum, LwAD: 46

 MTBF in thousands of hours

 667

Connectors and Interfaces

 Ethernet Interfaces

  • 10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling
  • 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling

 Indicator LEDs

  • Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex
  • System status, Port Status, RPS, link duplex, and link speed

 Console

 Cisco Catalyst console cables:

  • CAB-CONSOLE-RJ45 Console cable 6 ft. with RJ-45

 Power

  • The internal power supply is an auto-ranging unit and supports input voltages between 100 and 240V AC.
  • Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
  • The Cisco RPS connector offers connection for an optional Cisco RPS 2300 that uses AC input and supplies DC output to the switch.
  • Only the Cisco RPS 2300 (model PWR-RPS2300) should be attached to the redundant-power-system receptacle.

 Management and Standards Support

 Management

  • BRIDGE-MIB
  • CISCO-CABLE-DIAG-MIB
  • CISCO-CDP-MIB
  • CISCO-CLUSTER-MIB
  • CISCO-CONFIG-COPY-MIB
  • CISCO-CONFIG-MAN-MIB
  • CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB
  • CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB
  • CISCO-ENVMON-MIB
  • CISCO-ERR-DISABLE-MIB
  • CISCO-FLASH-MIB
  • CISCO-FTP-CLIENT-MIB
  • CISCO-IGMP-FILTER-MIB
  • CISCO-IMAGE-MIB
  • CISCO-IP-STAT-MIB
  • CISCO-LAG-MIB
  • CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB
  • CISCO-MEMORY-POOL-MIB
  • CISCO-PAGP-MIB
  • CISCO-PING-MIB
  • CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-PORT-QOS-MIB
  • CISCO-PORT-SECURITY-MIB
  • CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB
  • CISCO-PRODUCTS-MIB
  • CISCO-PROCESS-MIB
  • CISCO-RTTMON-MIB
  • CISCO-SMI-MIB
  • CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-SYSLOG-MIB
  • CISCO-TC-MIB
  • CICSO-TCP-MIB
  • CISCO-UDLDP-MIB
  • CISCO-VLAN-IFTABLE
  • RELATIONSHIP-MIB
  • CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
  • CISCO-VTP-MIB
  • ENTITY-MIB
  • ETHERLIKE-MIB
  • IEEE8021-PAE-MIB
  • IEEE8023-LAG-MIB
  • IF-MIB
  • INET-ADDRESS-MIB
  • OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
  • OLD-CISCO-FLASH-MIB
  • OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
  • OLD-CISCO-IP-MIB
  • OLD-CISCO-SYS-MIB
  • OLD-CISCO-TCP-MIB
  • OLD-CISCO-TS-MIB
  • RFC1213-MIB
  • RMON-MIB
  • RMON2-MIB
  • SNMP-FRAMEWORK-MIB
  • SNMP-MPD-MIB
  • SNMP-NOTIFICATION-MIB
  • SNMP-TARGET-MIB
  • SNMPv2-MIB
  • TCP-MIB
  • UDP-MIB
  • ePM MIB

 Standards

  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.3 10BASE-T
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • RMON I and II standards
  • SNMP v1, v2c, and v3

 RFC compliance

  • RFC 768 - UDP
  • RFC 783 - TFTP
  • RFC 791 - IP
  • RFC 792 - ICMP
  • RFC 793 - TCP
  • RFC 826 - ARP
  • RFC 854 - Telnet
  • RFC 951 - Bootstrap Protocol (BOOTP)
  • RFC 959 - FTP
  • RFC 1112 - IP Multicast and IGMP
  • RFC 1157 - SNMP v1
  • RFC 1166 - IP Addresses
  • RFC 1256 - Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
  • RFC 1305 - NTP
  • RFC 1492 - TACACS+
  • RFC 1493 - Bridge MIB
  • RFC 1542 - BOOTP extensions
  • RFC 1643 - Ethernet Interface MIB
  • RFC 1757 - RMON
  • RFC 1901 - SNMP v2C
  • RFC 1902-1907 - SNMP v2
  • RFC 1981 - Path MTU Discovery for IPv6
  • FRC 2068 - HTTP
  • RFC 2131 - DHCP
  • RFC 2138 - RADIUS
  • RFC 2233 - IF MIB v3
  • RFC 2373 - IPv6 Aggregatable Addrs
  • RFC 2460 - IPv6
  • RFC 2461 - IPv6 Neighbor Discovery
  • RFC 2462 - IPv6 Autoconfiguration
  • RFC 2463 - ICMP IPv6
  • RFC 2474 - Differentiated Services (DiffServ) Precedence
  • RFC 2597 - Assured Forwarding
  • RFC 2598 - Expedited Forwarding
  • RFC 2571 - SNMP Management
  • RFC 3046 - DHCP Relay Agent Information Option
  • RFC 3376 - IGMP v3
  • RFC 3580 - 802.1X RADIUS

 Voltage and Power Ratings

 Voltage (Autoranging)

 100 to 240 VAC

 Current (Amperes)

 0.4 - 0.2

 Frequency

 50 to 60Hz

 Power Rating (kVA)

 0.02

 DC Input Voltages (RPS Input)

 2A at 12V

 Power Consumption

 0% traffic: 18.6

 10% traffic: 18.7

 100% traffic: 19.1

 ATIS weighted average: 18.8

Safety and Compliance

 Regulatory Compliance

 Products should comply with CE Marking per directives 2004/108/EC and 2006/95/EC

 Safety

 UL 60950-1 Second Edition

 CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition

 EN 60950-1 Second Edition

 IEC 60950-1 Second Edition

 AS/NZS 60950-1

 EMC - Emissions

 47CFR Part 15 (CFR 47) Class A

 AS/NZS CISPR22 Class A

 CISPR22 Class A

 EN55022 Class A

 ICES003 Class A

 VCCI Class A

 EN61000-3-2

 EN61000-3-3

 KN22 Class A

 CNS13438 Class A

 EMC - Immunity

 EN55024

 CISPR24

 EN300386

 KN24

 Environmental

 Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EU

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960+24TC-S
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
4.4x45.0x24.2cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
128MB
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچ 16Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 6.5Mpps
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی 30W
بهره گیری از منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100
24 عدد
قابلیت PoE
ندارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
ندارد
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت در قسمت Uplink ( پورت SFP با سرعت 1G یا پورت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000)
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
مشخصات دیگر
قابلیت stack
خیر
سایر مشخصات دیگر
سیستم عامل LAN Lite
استاندارد ها
IEEE 802.1D Spanning Tree ProtocolIEEE 802.1p CoS PrioritizationIEEE 802.1Q VLANIEEE 802.1sIEEE 802.1wIEEE 802.1XIEEE 802.1ab (LLDP)IEEE 802.3adIEEE 802.3afIEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX,
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف