لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL WS-C2960X-48TS-LL Cisco 2960X Switch Layer 2

دسته‌بندی: سیسکو سری 2960X
برند: سیسکو
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات و قیمت آنلاین سوئیج سیسکو WS-C2960X-48TS-LL . این دستگاه از سوئیچ های مدیریتی سری 2960X کمپانی سیسکو با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار این کمپانی با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . برای بررسی مشخصات و قیمت سوئیج سیسکو WS-C2960X-48TS-LL با ما در ادامه همراه باشید .

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

33,000,000تومان
وزن : 9.19 کیلوگرم طول : 27.90 میلیمتر عرض : 44.50 میلیمتر ارتفاع : 4.50 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960X-48TS-LL یک دستگاه سوئیج با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات کمپانی سیسکو سری 2960X با خروجی ها و ویژگی های متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد .. با توجه به پشتیبانی از تمامی فاکتور ها از جمله سادگی , هوشمندی , امنیت بالا  , سرعت , مصرف انرژی پائین و قیمت مقرون بصرفه این سوئیچ یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای بروزرسانی شبکه شما و جایگزین کردن با سوئیچ های غیر مدیریتی میباشد . این محصول از لحاظ سخت افزاری شامل  48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت ( پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000) , 2 عدد پورت uplink از نوع SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری  با پشتیبانی از سرعت 1G، بهره گیری از CPU دو هسته ای به همراه 256MB حافظه DRAM و 64MB حافظه فلش میباشد . 

این سوئیچ از قابلیت استک و همچنین PoE پشتیبانی نمیکند . از برخی از امکانات و ویژگی ها در این سوئیچ میتوان به Jumbo Frames - VLANS - Voice Vlan VTPv2 - CDPv2 - LLDP - 802.3ad LACP - PVST/PVST+ - 802.1W/802.1S - Port Fast/Uplink Fast - port CoS Trust and Override - Scheduling Priority Queuing - Configure CoS Priority Queues - Weighted Tail Drop - DSCP transparency اشاره نمود . همچنین این سوئچ دارای یک منبع تغذیه ثابت و قابلیت افزودن یک پاور اضافه را دارد . در این صورت هنگامی که برق دستگاه قطع شود، این منبع تغذیه ثانویه تا مدتی می‌تواند برق دستگاه را تأمین کند،  لازم به ذکر است سوئیچ های دارای سیستم عامل  LAN Base قابلیت اتصال به دستگاه RPS را دارا می باشند.

  • سوئیچ WS-C2960X-48TS-LL با قابلیت عملکرد در لایه 2
  • سیستم عامل LAN BASE
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (10/100/1000)
  • 2 عدد پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
  • 1 عدد پورت USB mini-Type B 
  • 2 عدد پورت USB Type A
  • 1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • ظرفیت سوئیچینگ 100Gbps
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 104.2Mpps
  • پهنای باند ارسال 50Gbps
  • پردازنده دو هسته‌ای 
  • مقدار ذخیره گاه حافظه RAM معادل 256MB
  • حافظه Flash memory معادل 64MB
  • دارای یک منبع تغذیه ثابت و قابلیت افزودن یک پاور اضافه Redundant

پنل جلوی سوئیج
 
  1. پورت Management اترنت
  2. کلید Mode
  3.  LED های سوئیچ
  4. پورت USB mini-Type B (کنسول)
  5. دو عدد پورت USB Type A
  6. پورت  کنسول سریال از نوع  RJ-45 
  7. LED پورت Management
  8. LED پورت کنسول
  9. 24 عدد پورت اترنت با سرعت 10/100/1000
  10. دو عدد پورت SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G

پنل پشتی سوئیچ
  1. محفظه خروجی فن
  2. کانکتور ورودی RPS
  3. کانکتور AC Power 
 


WS-C2960X-48TS-LL Specification

 Enclosure type

 Rack-mountable - 1U

 Ports

 48 x 10/100/1000 + 2 x 1G SFP Ports

 Network management Interface

 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

 Available PoE Power

 None PoE

 Forwarding bandwidth(Gbps)

 50Gbps

 Maximum stacking number

 None

 Stack Bandwidth

 None

 Forwarding Performance

104.2Mpps

 Switching bandwidth

 100Gbps

 Maximum active VLANs

 64

 MAC Address Table Size

 16K (default)

 CPU

 APM86392 600MHz dual core

 RAM

 256 MB 

 Flash Memory

 64 MB 

 Status Indicators

 Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speed

Expansion / Connectivity

 Console ports

 USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

 Stacking cable

 None

 Power Redundancy

 Option (PWR-RPS2300)

 Voltage range (Auto)

 110V-240V

 Power Consumption Operational

 0.46KVA

Miscellaneous

 Width

 17.5 Inches (44.5 cm)

 Depth

 11 Inches (27.9 cm)

 Height

 1.75 Inches (4.5 cm)

 Weight

 8.9 lb (4.0 Kg)

 Package Weight

 20.26 lb (9.19 Kg)

 Rack Mounting Kit

 optional

 MTBF in hours

 476,560

 Compliant Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.1ax

System software / license

 System software

 IOS LAN Lite

 license

 NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE

 features

●Jumbo Frames 

●VLANS 

●Voice Vlan 

●VTPv2 

●CDPv2 

●LLDP 

●802.3ad LACP 

●PVST/PVST+ 

●802.1W/802.1S 

●Port Fast/Uplink Fast 

●port CoS Trust and Override 

●Scheduling 

●Priority Queuing 

●Configure CoS Priority Queues 

●Weighted Tail Drop 

●DSCP transparency 

 Network security

●SSH, SSL and SCP

●RADIUS and TACACS+

●SNMPv3 crypto

●802.1x

●802.1x Accounting / MIB

●802.1x w/ port security

●802.1x w/Voice VLAN

●802.1x Guest VLAN

●802.1x VLAN assignment

●802.1x MAC-Auth Bypass

●BPDU/Root Guard

●Port Security

●Private VALN Edge

●Storm Control

●Block unknown unicast and multicast

●IGMP Snooping

●IGMP Filter/Throttle

 Management and Troubleshooting

●Auto-MDOX

●TDR

●UDLD

●IP SLA Responder

●layer 2 / IP Traceroute

●SPAN

●RSPAN

●Express Setup

●Device Manager

●Cisco Network Assistant

●Smartports + Advisor

●Troubleshooting Advisor

●Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade

●IP Address DHCP

●Autoinstall with saved configuration

●Configuration Replace

●DHCP Auto Image Upgrade

●DHCP Port Based Allocation

●Error Disable MIB

Environmental Ranges

 Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

 23ºF to 113ºF

(-5ºC to 45ºC)

 Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

 23ºF to 104ºF

(-5ºC to 40ºC)

 Short-term exception at sea level*

 23ºF to 131ºF

(-5ºC to 55ºC)

 Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

 23ºF to 122ºF

(-5ºC to 50ºC)

 Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

 23ºF to 113ºF

(-5ºC to 45ºC)

 Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

 23º to 104ºF

(-5ºC to 40ºC)

 Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

 -13º to 158ºF

(-25º to 70ºC)

 Operating altitude

 Up to 10,000 Feet

(Up to 3000 Meters)

 Storage altitude

 Up to 13,000

(Up to 4000 Meters)

 Operating relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Storage relative humidity

 10% to 95% noncondensing

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960X-48TS-LL
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
44.5x27.9x4.5 cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
256MB
سایر مشخصات فنی
پشتیبانی از VLANs های فعال حداکثر تا 64
ظرفیت سوئیچ 100Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 104.2Mpps
پهنای باند ارسال 50Gbps
حافظه فلش 64MB
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی 44.4W
بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه Redundant Power System) RPS)
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
48 عدد
قابلیت PoE OUT
ندارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
ندارد
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد خروجی USB Type A port
1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45
1 عدد پورت USB mini-Type B (console)
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
مشخصات دیگر
قابلیت stack
خیر
سایر مشخصات دیگر
سیستم عامل LAN BASE
استاندارد ها
● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol ● IEEE 802.1p CoS Prioritization ● IEEE 802.1Q VLAN ● IEEE 802.1s ● IEEE 802.1w ● IEEE 802.1X ● IEEE 802.1ab (LLDP) ● IEEE 802.3ad ● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at ● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) ●
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف