لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L WS-C2960X-48LPS-L Cisco 2960X Switch Layer 2

دسته‌بندی: سیسکو سری 2960X
برند: سیسکو
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات و قیمت آنلاین سوئیج سیسکو WS-C2960X-48LPS-L . این دستگاه از سوئیچ های مدیریتی سری 2960X کمپانی سیسکو با قابلیت +POE و عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار این کمپانی با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . برای بررسی مشخصات و قیمت سوئیج سیسکو WS-C2960X-48LPS-L با ما در ادامه همراه باشید .

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

42,700,000تومان
وزن : 10.65 کیلوگرم طول : 36.80 میلیمتر عرض : 44.50 میلیمتر ارتفاع : 4.50 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960X-48LPS-L یک دستگاه سوئیج مدیریتی با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار سری 2960X کمپانی سیسکو با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . سوئیچ های سری 2960X دارای سرعت بالا در انتقال داده ها و به نوعی جزء پرکاربرد ترین سوئیج ها در پشتیبانی از شبکه ها برای کاربران می باشند . این سوئیچ برای رشد بهینه زیرساخت های و رفع نیازهای رو به رشد کسب و کار ، افزایش هوش شبکه ای با دید و کنترل بالا ، ساده سازی عملیات و بهبود امنیت برای کاربران و برنامه های کاربردی به شما کمک می کنند.

این محصول از لحاظ سخت افزاری شامل 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000) با قابلیت +PoE در تمامی پورت ها به منظور  تغذیه برق و دیتای دستگاه های دیگر مانند ایپی فون ها , دوربین مداربسته و .. با توان خروجی 370W , چهار عدد پورت uplink از نوع SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری  با پشتیبانی از سرعت 1G , یک عدد پورت USB mini-Type B  , دو عدد پورت USB Type A , یک عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 , یک عدد پورت RJ-45 جهت Management و بهره گیری از پردازنده دو هسته ای با سرعت 600 مگاهرتز به همراه 512MB حافظه DRAM و 128MB حافظه فلش  میباشد .

همچنین از نکات بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به امکان بهره گیری از ولتاژ های خروجی متفاوت در 48 پورتی که قابلیت +POE در آن فعال میباشد اشاره نمود . در این حالت در صورتی که از 48 عدد پورت اترنت این سوئیچ استفاده نمائید حداکثر توان خروجی  7.4 وات در هر پورت را ارائه میدهد و در صورتی که از 24  عدد پورت اترنت این سوئیچ استفاده نمائید توان خروجی 24W در هر پورت را ارائه میدهد . همچنین در صورتی که از 12 پورت اترنت این سوئیچ استفاده نمائید حداکثر توان خروجی در هر پورت 30W میباشد .  این ویژگی این امکان را به شما میدهد تا نسبت تغذیه دستگاه دیگر با توان 30 وات نیز اقدام نمائید .

از دیگر قابلیت بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به پشتیبانی از قابلیت استک کردن اشاره نمود . این سوئیچ از تکنولوژی استک یعنی FlexStack-Plus پشتیبانی میکند . در این حالت حداکثر تا 8 سوئیچ را در سری 2960X با سیستم عامل مشابه LAN Base را میتوان با هم استک کرد و پهنای باند در این جالت 80Gbps میباشد .  تکنولوژی FlexStack-Plus سیسکو  برای سوئیچ‌های سری 2969X و 2969XR استفاده می‌شود. هر دو فناوری به یک ماژول و کابل اکسترنال برای استک شدن با یکدیگر نیاز دارند. اتصال تجهیزات به یکدیگر از طریق اتصال این ماژول مخصوص صورت می‌گیرد که در نتیجه باعث می‌شود تا سوئیچ‌های درون استک به صورت یک دستگاه واحد عمل کنند. همچنین قابلیت استک این سوئیچ با سری 2960S حداکثر تا 4 عدد با پهنای باند 40G میباشد . 

  • سوئیچ WS-C2960X-48LPS-L با قابلیت عملکرد در لایه 2 
  • سیستم عامل LAN Base
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000)
  • قابلیت +PoE در تمامی پورت های اترنت به منظور تغذیه دستگاه های دیگر (حداکثر توان خروجی 370W)
  • 4 عدد پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
  • 1 عدد پورت USB mini-Type B 
  • 2 عدد پورت USB Type A
  • 1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 107.1Mpps
  • پهنای باند ارسال 108Gbps
  • ظرفیت سوئیچینگ 216Gbps
  • پردازنده دو هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز 
  • مقدار ذخیره گاه حافظه RAM معادل 512MB
  • حافظه Flash memory معادل 128MB
  • پشتیبانی از قابلیت استک (حداکثر تا 8 سوئیچ با پهنای باند 80Gbps در سری 2960X و حداکثر تا 4 سوئیچ با پهنای باند 40G در سری2960S)
  • بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه  Redundant Power System) RPS) برای مواقع نیاز

پنل جلوی سوئیچ
  1. پورت مدیریتی Management اترنت RJ-45
  2. کلید Mode
  3. نشانگرهای LED سوئیچ
  4. پورت کنسول USB mini-Type B
  5. 2 عدد پورت USB Type A
  6. 4 عدد پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
  7. 48 عدد پورت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +POE
  8. LED پورت کنسول 
  9. LED پورت Management
  10. پورت RJ45 کنسول
پنل پشتی سوئیچ
  1. مکان قرار گیری ماژول FlexStack-Plus (محل قرار گرفتن پورت های Stack) 
  2. خروجی هوای فن 
  3. ورودی پورت RPS
  4. ورودی کابل تغذیه برق


قابلیت استک 
 

سوئیچ C2960X از قابلیت استک  FlexStack-Plus پشتیبانی میکند . در این حالت حداکثر تا 8 سوئیچ را در سری 2960X با سیستم عامل مشابه LAN Base را میتوان با هم استک کرد و پهنای باند در این جالت 80Gbps میباشد . همچنین قابلیت استک این سوئیچ با سری 2960S حداکثر تا 4 سوئیچ میباشد.


 


WS-C2960X-48LPS-L Specification

 Enclosure type

 Rack-mountable - 1U

 Ports

 48 x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP

 Network management Interface

 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

 Available PoE Power

 370W

 Forwarding bandwidth(Gbps)

 108Gbps

 Maximum stacking number

 8

 Stack Bandwidth

 80 G

 Forwarding Performance

 107.1Mpps

 Switching bandwidth

 216Gbps

 Maximum active VLANs

 1023

 MAC Address Table Size

 16K (default)

 CPU

 APM86392 600MHz dual core

 RAM

 256 MB 

 Flash Memory

 64 MB 

 Status Indicators

 Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speed

Expansion / Connectivity

 Console ports

 USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

 Stacking cable

 Optional

 Power Redundancy

 Option (PWR-RPS2300)

 Voltage range (Auto)

 110V-240V

 Power Consumption Operational

 0.49KVA

Miscellaneous

 Width

 17.5 Inches (44.5 cm)

 Depth

 14.5 Inches (36.8 cm)

 Height

 1.75 Inches (4.5 cm)

 Weight

 12.9 lb (5.8 Kg)

 Package Weight

 23.48 lb (10.65 Kg)

 Rack Mounting Kit

 optional

 MTBF in hours

 276,870

 Compliant Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.1ax

System software / license

 System software

 IOS LAN BASE

 license

 NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE

 Features

●Jumbo Frames 

●VLANS 

●Voice Vlan 

●VTPv2 

●CDPv2 

●LLDP 

●802.3ad LACP 

●PVST/PVST+ 

●802.1W/802.1S 

●Port Fast/Uplink Fast 

●port CoS Trust and Override 

●Scheduling 

●Priority Queuing 

●Configure CoS Priority Queues 

●Weighted Tail Drop 

●DSCP transparency 

 Network security

●SSH, SSL and SCP

●RADIUS and TACACS+

●SNMPv3 crypto

●802.1x

●802.1x Accounting / MIB

●802.1x w/ port security

●802.1x w/Voice VLAN

●802.1x Guest VLAN

●802.1x VLAN assignment

●802.1x MAC-Auth Bypass

●BPDU/Root Guard

●Port Security

●Private VALN Edge

●Storm Control

●Block unknown unicast and multicast

●IGMP Snooping

●IGMP Filter/Throttle

 Management and Troubleshooting

●Auto-MDOX

●TDR

●UDLD

●IP SLA Responder

●layer 2 / IP Traceroute

●SPAN

●RSPAN

●Express Setup

●Device Manager

●Cisco Network Assistant

●Smartports + Advisor

●Troubleshooting Advisor

●Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade

●IP Address DHCP

●Autoinstall with saved configuration

●Configuration Replace

●DHCP Auto Image Upgrade

●DHCP Port Based Allocation

●Error Disable MIB

Environmental Ranges

 Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

 23ºF to 113ºF

 (-5ºC to 45ºC)

 Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

 23ºF to 104ºF

 (-5ºC to 40ºC)

 Short-term exception at sea level*

 23ºF to 131ºF

 (-5ºC to 55ºC)

 Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

 23ºF to 122ºF

 (-5ºC to 50ºC)

 Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

 23ºF to 113ºF

 (-5ºC to 45ºC)

 Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

 23º to 104ºF

 (-5ºC to 40ºC)

 Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

 -13º to 158ºF

 (-25º to 70ºC)

 Operating altitude

 Up to 10,000 Feet

 (Up to 3000 Meters)

 Storage altitude

 Up to 13,000

 (Up to 4000 Meters)

 Operating relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Storage relative humidity

 10% to 95% noncondensing

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960X-48LPS-L
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
44.5xcmx36.8cmx4.5cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
512MB
سایر مشخصات فنی
پشتیبانی از VLANs های فعال حداکثر تا 1023
ظرفیت سوئیچ 216Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 107.1Mpps
پهنای باند ارسال 108Gbps
حافظه فلش 128MB
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی 60.9W
بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه Redundant Power System) RPS)
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
48 عدد
قابلیت PoE OUT
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت +POE در پورت های 1 الی 48 اترنت
حداکثر توان خروجی +POE معادل 370W
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
4 عدد
نوع پورت فیبر
4 عدد پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد خروجی USB Type A port
1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45
1 عدد پورت USB mini-Type B (console)
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
مشخصات دیگر
قابلیت stack
بله
سایر مشخصات دیگر
امکان Stack کردن تا ۸ دستگاه سوئیچ با یکدیگر با پهنای باند 80G
سیستم عامل LAN BASE
استاندارد ها
● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol ● IEEE 802.1p CoS Prioritization ● IEEE 802.1Q VLAN ● IEEE 802.1s ● IEEE 802.1w ● IEEE 802.1X ● IEEE 802.1ab (LLDP) ● IEEE 802.3ad ● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at ● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) ●
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف