لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-S WS-C2960-48PST-S Cisco 2960 Switch Layer 2

برند: CISCO
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت WS-C2960-48PST-S سوئیچ سیسکو 48 پورت POE سری 2960 با کد Switch CISCO WS C2960 48PST S یک دستگاه سوئیچ 48 پورت مدیریتی با قابلیت POE و همچنین عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری 2960 میباشد

4,200,000تومان
وزن : 9.19 کیلوگرم طول : 45.00 میلیمتر عرض : 32.99 میلیمتر ارتفاع : 4.40 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960-48PST-S یک دستگاه سوئیج PoE با قابلیت عملکرد در لایه 2 و پشتیبانی از  iOS LAN Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری سوئیچ های ابتدایی 2960 میباشد . با توجه به تکنولوژی قدیمی در این سوئیچ ها طبیعتا توان پردازش آنها نسبت به سوئیچ های با تکنولوژی جدیدتر در سطح پائین تری قرار دارد ولی با توجه به بهره گیری از سخت افزار با کیفیت و همچنین قیمت مناسب این سوئیچ ها همچنان از محبوبیت ویژه ایی در بین اهالی شبکه برخورد دار هستند . با توجه به پشتیبانی از قابلیت PoE در پورت های اترنت از این سوئیچ میتوانید برای برق رسانی به دستگاه های دیگر مانند دوربین های مدار بسته , آی پی فون ها و ... استفاده نمائید .

این سوئیچ همچنین از لحاظ سخت افزاری شامل 24 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 با پشتیبانی از قابلیت POE با حداکثر توان خروجی 370W در مجموع پورت ها , دو عدد پورت uplink دو منظوره برای استفاده به عنوان پورت SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G یا استفاده به عنوان پورت اترنت RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10/100/100 , یک عدد پورت کنسول RJ-45 جهت Management و یک منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ بهره میبرد . 

  • سوئیچ WS-C2960-48PST-S با قابلیت عملکرد در لایه 2
  • iOS LAN Lite 
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10 و 100 با قابلیت POE 
  • حداکثر توان خروجی PoE معادل 370W در مجموع 48 پورت ( حداکثر توان خروجی POE در 24 پورت معادل 15.4W در هر پورت) 
  • 2 عدد پورت  Uplink دو منظوره با قابلیت استفاده به عنوان پورت اترنت RJ45 با پشتیبانی از سرعت 10/100/1000 و یا پورت SFP 1G
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 13.1Mpps
  • ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
  • پشتیبانی از VLAN به تعداد 64
  • مقدار ذخیره گاه حافظه DRAM معادل 64MB
  • بهره گیری از منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ

پنل جلوی سوئیچ
 
  1. کلید Mode
  2. LED  های سوئیچ
  3.  48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10/100 با قابلیت PoE
  4. 2 عدد پورت در قسمت Uplink از نوع RJ-45 با پشتیبانی از سرعت 10/100/1000
  5. 2 عدد پورت در قسمت Uplink از نوع SFP با پشتیبانی از سرعت 1G

 
پنل پشتی سوئیچ
  1. پورت RJ-45 جهت Management
  2. محفظه فن 
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور Power AC
 

WS-C2960+48PST-S Specification

Configurations

10/100 Ethernet Interfaces

48

Uplink Interfaces

2 SFP and 2 1000BASE-T

Cisco IOS Software Feature Set

LAN Lite

Available PoE Power

370W (24 ports up to 15.4W)

Hardware

Flash memory

64 MB

DRAM

128 MB

Performance and Scalability

Forwarding bandwidth

16 Gbps

Maximum active VLANs

64

VLAN IDs available

4K

Maximum transmission unit (MTU) - L3 packet

9000 bytes

Jumbo frame - Ethernet frame

9018 bytes

Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets, Millions of packets per second

13.1

Mechanical

Dimensions (H x W x D)

1.73 x 17.70 x 13.07 in (4.4 x 45.0 x 33.2 cm)

Weight

12 lb (5.4Kg)

Package Weight

20.26 lb (9.19 Kg)

Environmental Ranges

Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

23º to 113ºF

(-5º to 45ºC)

Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

23º to 104ºF

(-5º to 40ºC)

Short-term exception at sea level*

23º to 131ºF

(-5º to 55ºC)

Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

23º to 122ºF

(-5º to 50ºC)

Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

23º to 113ºF

(-5º to 45ºC)

Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

23º to 104ºF

(-5º to 40ºC)

Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

23º to 158ºF

(-25º to 70ºC)

Operating altitude

Up to 10,000 Feet

(Up to 3,000 Meters)

Storage altitude

Up to 13,000 Feet

(Up to 4,000 Meters)

Operating relative humidity

10% to 95% noncondensing

Storage relative humidity

10% to 95% noncondensing

Sound Pressure, dBA

Typical, LpAm: 41

Maximum, LpAD: 44

Sound Power, dbA

Typical, LwA: 51

Maximum, LwAD: 54

MTBF in thousands of hours

312

Connectors and Interfaces

Ethernet Interfaces

  • 10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling
  • 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling

Indicator LEDs

  • Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex
  • System status, Port Status, PoE, RPS, link duplex, and link speed

Console

Cisco Catalyst console cables:

  • CAB-CONSOLE-RJ45 Console cable 6 ft. with RJ-45

Power

  • The internal power supply is an auto-ranging unit and supports input voltages between 100 and 240V AC.
  • Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
  • The Cisco RPS connector offers connection for an optional Cisco RPS 2300 that uses AC input and supplies DC output to the switch.
  • Only the Cisco RPS 2300 (model PWR-RPS2300) should be attached to the redundant-power-system receptacle.

Management and Standards Support

Management

  • BRIDGE-MIB
  • CISCO-CABLE-DIAG-MIB
  • CISCO-CDP-MIB
  • CISCO-CLUSTER-MIB
  • CISCO-CONFIG-COPY-MIB
  • CISCO-CONFIG-MAN-MIB
  • CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB
  • CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB
  • CISCO-ENVMON-MIB
  • CISCO-ERR-DISABLE-MIB
  • CISCO-FLASH-MIB
  • CISCO-FTP-CLIENT-MIB
  • CISCO-IGMP-FILTER-MIB
  • CISCO-IMAGE-MIB
  • CISCO-IP-STAT-MIB
  • CISCO-LAG-MIB
  • CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB
  • CISCO-MEMORY-POOL-MIB
  • CISCO-PAGP-MIB
  • CISCO-PING-MIB
  • CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-PORT-QOS-MIB
  • CISCO-PORT-SECURITY-MIB
  • CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB
  • CISCO-PRODUCTS-MIB
  • CISCO-PROCESS-MIB
  • CISCO-RTTMON-MIB
  • CISCO-SMI-MIB
  • CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-SYSLOG-MIB
  • CISCO-TC-MIB
  • CICSO-TCP-MIB
  • CISCO-UDLDP-MIB
  • CISCO-VLAN-IFTABLE
  • RELATIONSHIP-MIB
  • CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
  • CISCO-VTP-MIB
  • ENTITY-MIB
  • ETHERLIKE-MIB
  • IEEE8021-PAE-MIB
  • IEEE8023-LAG-MIB
  • IF-MIB
  • INET-ADDRESS-MIB
  • OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
  • OLD-CISCO-FLASH-MIB
  • OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
  • OLD-CISCO-IP-MIB
  • OLD-CISCO-SYS-MIB
  • OLD-CISCO-TCP-MIB
  • OLD-CISCO-TS-MIB
  • RFC1213-MIB
  • RMON-MIB
  • RMON2-MIB
  • SNMP-FRAMEWORK-MIB
  • SNMP-MPD-MIB
  • SNMP-NOTIFICATION-MIB
  • SNMP-TARGET-MIB
  • SNMPv2-MIB
  • TCP-MIB
  • UDP-MIB
  • ePM MIB

Standards

  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.3 10BASE-T
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • RMON I and II standards
  • SNMP v1, v2c, and v3

RFC compliance

  • RFC 768 - UDP
  • RFC 783 - TFTP
  • RFC 791 - IP
  • RFC 792 - ICMP
  • RFC 793 - TCP
  • RFC 826 - ARP
  • RFC 854 - Telnet
  • RFC 951 - Bootstrap Protocol (BOOTP)
  • RFC 959 - FTP
  • RFC 1112 - IP Multicast and IGMP
  • RFC 1157 - SNMP v1
  • RFC 1166 - IP Addresses
  • RFC 1256 - Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
  • RFC 1305 - NTP
  • RFC 1492 - TACACS+
  • RFC 1493 - Bridge MIB
  • RFC 1542 - BOOTP extensions
  • RFC 1643 - Ethernet Interface MIB
  • RFC 1757 - RMON
  • RFC 1901 - SNMP v2C
  • RFC 1902-1907 - SNMP v2
  • RFC 1981 - Path MTU Discovery for IPv6
  • FRC 2068 - HTTP
  • RFC 2131 - DHCP
  • RFC 2138 - RADIUS
  • RFC 2233 - IF MIB v3
  • RFC 2373 - IPv6 Aggregatable Addrs
  • RFC 2460 - IPv6
  • RFC 2461 - IPv6 Neighbor Discovery
  • RFC 2462 - IPv6 Autoconfiguration
  • RFC 2463 - ICMP IPv6
  • RFC 2474 - Differentiated Services (DiffServ) Precedence
  • RFC 2597 - Assured Forwarding
  • RFC 2598 - Expedited Forwarding
  • RFC 2571 - SNMP Management
  • RFC 3046 - DHCP Relay Agent Information Option
  • RFC 3376 - IGMP v3
  • RFC 3580 - 802.1X RADIUS

Voltage and Power Ratings

Voltage (Autoranging)

100 to 240 VAC

Current (Amperes)

4.0 -  2.0

Frequency

50 to 60Hz

Power Rating (kVA)

0.46

DC Input Voltages (RPS Input)

3A at 12V (7A at -52V)

Power Consumption

0% traffic: 50.8

10% traffic: 50.3

100% traffic: 51.1

ATIS weighted average: 50.5

Safety and Compliance

Regulatory Compliance

Products should comply with CE Marking per directives 2004/108/EC and 2006/95/EC

Safety

UL 60950-1 Second Edition

CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition

EN 60950-1 Second Edition

IEC 60950-1 Second Edition

AS/NZS 60950-1

EMC - Emissions

47CFR Part 15 (CFR 47) Class A

AS/NZS CISPR22 Class A

CISPR22 Class A

EN55022 Class A

ICES003 Class A

VCCI Class A

EN61000-3-2

EN61000-3-3

KN22 Class A

CNS13438 Class A

EMC - Immunity

EN55024

CISPR24

EN300386

KN24

Environmental

Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EU

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960-48PST-S
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
4.4x45x33 cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
64MB
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچ 16Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 13.1Mpps
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
بهره گیری از منبع تغذیه ثابت و یک محفظه Redundant Power System) RPS) برای جلوگیری از خاموش شدن احتمالی سوئیچ
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100
48 عدد
قابلیت PoE
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت PoE در پورت های 1 الی 48
حداکثر توان PoE معادل 370W
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت در قسمت Uplink با قابلیت استفاده به عنوان پورت SFP با سرعت 1G یا پورت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
2 عدد پورت در قسمت Uplink با قابلیت استفاده به عنوان پورت SFP با سرعت 1G یا پورت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000
مشخصات دیگر
قابلیت stack
خیر
سایر مشخصات دیگر
iOS LAN Lite
استاندارد ها
IEEE 802.1D Spanning Tree ProtocolIEEE 802.1p CoS PrioritizationIEEE 802.1Q VLANIEEE 802.1sIEEE 802.1wIEEE 802.1XIEEE 802.1ab (LLDP)IEEE 802.3adIEEE 802.3afIEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX,
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف