لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-48FPD-I WS-C2960XR-48FPD-I Cisco Switch 2960XR Layer 2 and Layer 3

دسته‌بندی: سیسکو سری 2960XR
برند: سیسکو
0.0 (0)

انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

خرید آنلاین , بررسی مشخصات و قیمت WS-C2960XR-48FPD-I سوئیچ با قابلیت PoE سیسکو با کد WS C2960XR 48FPD I Cisco Switch 2960XR Layer 2 and Layer 3 . این محصول یک دستگاه سوئیج 48 پورت با قابلیت +POE با عملکرد در لایه 2 و همچنین ویژگی های لایه 3 با پشتیبانی از سیستم عامل IP Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری 2960XR با خروجی ها و ویژگی های متنوع و بسیار کاربردی میباشد .

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

51,500,000تومان
وزن : 6.60 کیلوگرم طول : 40.80 میلیمتر عرض : 44.50 میلیمتر ارتفاع : 4.45 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960XR-48FPD-I یک دستگاه سوئیج با قابلیت عملکرد در لایه 2 و همچنین ویژگی های لایه 3 با پشتیبانی از iO IP Lite از محصولات کمپانی سیسکو سری 2960XR با خروجی ها و ویژگی های متنوع و بسیار کاربردی میباشد . سوئیچ های سری 2960XR دارای سرعت بالا در انتقال داده ها و به نوعی جزء پرکاربرد ترین سوئیج ها در پشتیبانی از شبکه ها برای کاربران می باشند . این سوئیچ برای رشد بهینه زیرساخت های و رفع نیازهای رو به رشد کسب و کار ، افزایش هوش شبکه ای با دید و کنترل بالا ، ساده سازی عملیات و بهبود امنیت برای کاربران و برنامه های کاربردی به شما کمک می کنند.

این محصول از لحاظ سخت افزاری شامل 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000) با قابلیت +POE به منظور  برق رسانی به دستگاه های دیگر مانند آی پی فون ها , دوربین ها و ... با توان خروجی بی نظیر 740W  , دو عدد پورت uplink از نوع +SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری  با پشتیبانی از سرعت 10G، یک عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 , دو عدد پورت USB Type A , یک عدد پورت USB mini-typeB , یک عدد پورت Management و بهره گیری از CPU دو هسته ای  به همراه 512MB حافظه DRAM و 128MB حافظه فلش میباشد . 

از دیگر قابلیت بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به پشتیبانی از قابلیت استک کردن اشاره نمود . این سوئیچ از تکنولوژی استک یعنی FlexStack-Plus پشتیبانی میکند . در این حالت حداکثر تا 8 سوئیچ سری 2960XR با پهنای باند 80Gbps را میتوان با یکدیگر استک میباشد . ماژول FlexStack Plus دارای قابلیت جابه جایی در حین انجام کار (hot swapable) می باشد و می توان آن را به سوئیچ های سری 2960XR سیسکو با یک اسلات FlexStack-Plus اضافه کرد. سوئیچ های متصل به استک به طور خودکار قابلیت ارتقا به نسخه سیستم عامل سیسکو را دارند و بدون هیچ دخالت اضافی به استک متصل می شوند. تکنولوژی FlexStack-Plus برای حفاظت از دارایی های شبکه با  FlexStack سازگار می باشد.

این سوئیچ در منبع تغذیه قابلیت اضافه شدن پاور ثانویه را نیز دارد و برای این منظور شما میتوانید پاور دوم را بصورت اختیاری با کد محصول PWR-C2-250WAC خریداری نمائید و در محفظه مربوطه نصب نمائید . در این حالت اگر منبع تغذیه اصلی به هر علتی دچار خرابی یا قطعی شود سوئیچ با منبع تغذیه دوم به کار ادامه میدهد . 

  • سوئیچ WS-C2960XR-48FPD-I با قابلیت عملکرد در لایه 2 و 3
  • iOS IP Lite
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000)
  • قابلیت +PoE در پورت های اترنت به منظور تغذیه دستگاه های دیگر (حداکثر توان POE معادل 740 وات)
  • 2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
  • 1 عدد پورت USB mini-Type B 
  • 2 عدد پورت USB Type A
  • 1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 130.9Mpps
  • پهنای باند ارسال 108Gbps
  • ظرفیت سوئیچینگ 216Gbps
  • پردازنده دو هسته‌ای با سرعت 600 مگاهرتز 
  • مقدار ذخیره گاه حافظه RAM معادل 512MB
  • حافظه Flash memory معادل 128MB
  • دارای یک منبع تغذیه ثابت و قابلیت افزودن یک پاور اضافه (Redundant)
  • پشتیبانی از قابلیت استک (حداکثر تا 8 سوئیچ با پهنای باند 80Gbps)


پنل جلوی سوئیج
  1. کلید Mode
  2. پورت USB mini-Type B (کنسول)
  3. پورت USB Type A
  4. پورت USB Type A
  5. 2 عدد پورت +SFP برای اتصال ماژول فیبر نوری با سرعت 10G
  6. 48 عدد پورت اترنت با سرعت 10/100/1000 با قابلیت +PoE
  7. پورت  کنسول سریال از نوع  RJ-45 
  8. پورت Management اترنت

پنل پشتی سوئیچ

 
  1. محفظه ماژول FlexStack-Plus
  2. محفظه اتصال منبع تغذیه اضافی (بصورت اختیاری باید خریداری و در قسمت مربوطه نصب گردد)
  3. AC OK LED 
  4. PS OK LED 
 


WS-C2960XR-48FPD-I Specification

 Enclosure type

 Rack-mountable - 1U

 Ports

 48 x 10/100/1000 (POE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

 Network management Interface

 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

 Available PoE Power

 740W

 Forwarding bandwidth(Gbps)

 108Gbps

 Maximum stacking number

 8

 Stack Bandwidth

 80G

 Forwarding Performance

 130.9Mpps

 Switching bandwidth

 216Gbps

 Maximum active VLANs

 1023

 MAC Address Table Size

 16K (default)

 CPU

 APM86392 600MHz dual core

 RAM

 512 MB 

 Flash Memory

 128 MB 

 Status Indicators

● Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex
● System status: System, RPS, PoE, Stack link status, link duplex, and link speed

Expansion / Connectivity

 Console ports

 USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

 Expansion Slot(s)

 1 FlexStack-Plus slot and 1 power redundant slot

 Stack Modules

 C2960X-STACK

 Stacking cable

● CAB-STK-E-0.5M FlexStack-Plus stacking cable with a 0.5 m length
● CAB-STK-E-1M FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length
● CAB-STK-E-3M FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length

 Power supply

 PWR-C2-250WAC

 Power Device

 Power supply - redundant - plug-in module

 Power Redundancy

 optional

 Voltage range (Auto)

 110V-240V

 Power Consumption Operational

 0.89kVA

Miscellaneous

 Width

 17.5 Inches (44.5 cm)

 Depth

 16 Inches (40.8 cm)

 Height

 1.75 Inches (4.45 cm)

 Weight

 14.6 Pounds (6.6 Kg)

 Rack Mounting Kit

 Optional

 MTBF in hours

 231,590

 Compliant Standards

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
● IEEE 802.1ax

System software / license

 System software

 IOS IP Lite

 license

 ENERGY-MGMT, ENERGY-MGT-100-K9

 features

● IP unicast routing protocols (Static, Routing Information Protocol Version 1 [RIPv1], RIPv2, RIPng, and EIGRP-Stub)
● Advanced IP unicast routing protocols (OSPF for Routed Access) 
● EIGRPv3-Stub and PIMv6-Stub are supported as a part of the IPv6 routing suite.
● Equal-cost routing 
● Policy-based routing (PBR) 
● Hot Standby Routing Protocol (HSRP) and Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP)
● Protocol Independent Multicast (PIM)

 Network security

● MAC-based VLAN assignment enables ● Cisco TrustSec uses
● Comprehensive 802.1X ● IPv6 First-Hop Security
● Device Sensor and Device Classifier  ● Cisco Trust Anchor Technology
● Cisco Threat Defense ● Private VLANs 
● Unicast Reverse Path Forwarding (uRPF) ● Multidomain Authentication
● Access Control Lists (ACLs) ● Switched Port Analyzer (SPAN)
● Secure Shell (SSH) Protocol, Kerberos, and Simple Network Management Protocol Version 3 (SNMPv3) 
● TACACS+ and RADIUS authentication ● MAC Address Notification
● Multilevel security on console access  BPDU Guard
● Spanning Tree Root Guard (STRG) ● IGMP filtering 

 Management & Troubleshooting

● Auto-MDOX ●TDR ● UDLD ● IP SLA Responder

● layer 2 / IP Traceroute ● SPAN ● RSPAN

● Express Setup ● Device Manager ● Cisco Network Assistant

● Smartports + Advisor ● Troubleshooting Advisor ● Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade

● IP Address DHCP ● Autoinstall with saved configuration ● Configuration Replace

● DHCP Auto Image Upgrade ● DHCP Port Based Allocation ● Error Disable MIB

 Technical Support and Services

● Cisco SMARTnet Service ● Cisco Smart Foundation Service ● Cisco Smart Care Service 

● Cisco SP Base Service ● Cisco Focused Technical Support Services

Environmental Ranges

 Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

 23ºF to 113º (-5ºC to 45ºC)

 Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

 23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC)

 Short-term exception at sea level*

 23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC)

 Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

 23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC)

 Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

 23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)

 Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

 23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC)

 Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

 -13º to 158ºF (-25º to 70ºC)

 Operating altitude

 Up to 10,000 (Up to 3000 Meters)

 Storage altitude

 Up to 13,000 (Up to 4000 Meters)

 Operating relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Storage relative humidity

 10% to 95% noncondensing

مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960XR-48FPD-I
نوع کاربری
سوئیچ
لایه عملکرد
لایه 3
ابعاد
44.5cm - 40.8cm - 4.45cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
512MB
سایر مشخصات فنی
ظرفیت سوئیچ 216Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 130.9Mpps
پهنای باند ارسال 108Gbps
حافظه فلش 128MB
پشتیبانی از VLAN های فعال حداکثر تا 1023
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر مصرف برق عملیاتی 0.89kVA
دارای یک منبع تغذیه ثابت و قابلیت افزودن یک پاور اضافه Redundant
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
48 عدد
قابلیت PoE OUT
دارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
قابلیت +PoE در پورت های 1 الی 48
توان PoE معادل 740 وات
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45
1 عدد پورت USB mini-Type B (console)
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
2 عدد پورت USB Type A
مشخصات دیگر
قابلیت stack
بله
سایر مشخصات دیگر
امکان Stack کردن تا ۸ دستگاه سوئیچ با یکدیگر با پهنای باند 80G
iOS IP Lite
استاندارد ها
● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol ● IEEE 802.1p CoS Prioritization ● IEEE 802.1Q VLAN ● IEEE 802.1s ● IEEE 802.1w ● IEEE 802.1X ● IEEE 802.1ab (LLDP) ● IEEE 802.3ad ● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at ● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) ●
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف