لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TD-L WS-C2960X-48TD-L Cisco 2960 Switch Layer 2

دسته‌بندی: سیسکو سری 2960X
برند: سیسکو
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات و قیمت آنلاین سوئیج سیسکو WS-C2960X-48TD-L . این دستگاه از سوئیچ های مدیریتی سری 2960X کمپانی سیسکو با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار این کمپانی با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . برای بررسی مشخصات و قیمت سوئیج سیسکو WS-C2960X-48TD-L با ما در ادامه همراه باشید .

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

32,500,000تومان
وزن : 9.19 کیلوگرم طول : 27.90 میلیمتر عرض : 44.50 میلیمتر ارتفاع : 4.50 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

WS-C2960X-48TD-L یک دستگاه سوئیج مدیریتی با قابلیت عملکرد در لایه 2 با پشتیبانی از سیستم عامل LAN Base از محصولات پرطرفدار سری 2960X کمپانی سیسکو با خروجی ها و ویژگی های بسیار متنوع و کاربردی میباشد که در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد . سوئیچ های سری 2960X دارای سرعت بالا در انتقال داده ها و به نوعی جزء پرکاربرد ترین سوئیج ها در پشتیبانی از شبکه ها برای کاربران می باشند . این سوئیچ برای رشد بهینه زیرساخت های و رفع نیازهای رو به رشد کسب و کار ، افزایش هوش شبکه ای با دید و کنترل بالا ، ساده سازی عملیات و بهبود امنیت برای کاربران و برنامه های کاربردی به شما کمک می کنند.

این محصول از لحاظ سخت افزاری شامل 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (پشتیبانی از سرعت 10 و 100 و 1000) , دو عدد پورت uplink از نوع +SFP برای اتصال ماژول های فیبر نوری  با پشتیبانی از سرعت 10G , یک عدد پورت USB mini-Type B  , دو عدد پورت USB Type A , یک عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 , یک عدد پورت RJ-45 جهت Management و بهره گیری از پردازنده دو هسته ای با سرعت 600 مگاهرتز به همراه 512MB حافظه DRAM و 128MB حافظه فلش  میباشد .

از دیگر قابلیت بسیار برجسته در این سوئیچ میتوان به پشتیبانی از قابلیت استک کردن اشاره نمود . این سوئیچ از تکنولوژی استک یعنی FlexStack-Plus پشتیبانی میکند . در این حالت حداکثر تا 8 سوئیچ را در سری 2960X با سیستم عامل مشابه LAN Base را میتوان با هم استک کرد و پهنای باند در این جالت 80Gbps میباشد .  تکنولوژی FlexStack-Plus سیسکو  برای سوئیچ‌های سری 2969X و 2969XR استفاده می‌شود. هر دو فناوری به یک ماژول و کابل اکسترنال برای استک شدن با یکدیگر نیاز دارند. اتصال تجهیزات به یکدیگر از طریق اتصال این ماژول مخصوص صورت می‌گیرد که در نتیجه باعث می‌شود تا سوئیچ‌های درون استک به صورت یک دستگاه واحد عمل کنند. همچنین قابلیت استک این سوئیچ با سری 2960S حداکثر تا 4 سوئیچ میباشد . 

  • سوئیچ WS-C2960X-48TD-L با قابلیت عملکرد در لایه 2
  • سیستم عامل LAN BASE
  • 48 عدد پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت گیگابیت (10/100/1000)
  • 2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
  • 1 عدد پورت USB mini-Type B 
  • 2 عدد پورت USB Type A
  • 1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45 
  • 1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا 130.9Mpps
  • پهنای باند ارسال 108Gbps
  • ظرفیت سوئیچینگ 216Gbps
  • پردازنده دو هسته‌ای 
  • مقدار ذخیره گاه حافظه RAM معادل 512MB
  • حافظه Flash memory معادل 128MB
  • پشتیبانی از قابلیت استک (حداکثر تا 8 سوئیچ با پهنای باند 80Gbps در سری 2960X و حداکثر تا 4 سوئیچ با پهنای باند 40G در سری2960S)
  • بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه  Redundant Power System) RPS) برای مواقع نیاز
 


WS-C2960X-48TD-L Specification

General

 model info:

 WS-2960X-48TD-L

 enclosure type

 Rack-mountable - 1U

 Ports

 48 x 10/100/1000 + 2 x 10G SFP+

 Network management Interface

 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

 Available PoE Power

 None

 Forwarding bandwidth(Gbps)

 108Gbps

 Maximum stacking number

 8

 Stack Bandwidth

 80G

 Forwarding Performance

 130.9Mpps

 Switching bandwidth

 216Gbps

 Maximum active VLANs

 1023

 MAC Address Table Size

 16K (default)

 CPU

 APM86392 600MHz dual core

 RAM

 512 MB

 Flash Memory

 128 MB

 Status Indicators

 Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex  System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speed

Expansion / Connectivity

 Console ports

 USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

 Stacking cable

 Optional

 Power Redundancy 

 Option (PWR-RPS2300)

 Voltage range (Auto)

 110V-240V

 Power Consumption Operational

 0.049KVA

Miscellaneous

 Width

 17.5 Inches (44.5 cm)

 Depth

 11 Inches (27.9 Cm)

 Height

 1.75 Inches (4.5 cm)

 Package Weight

 20.26 Pounds (9.19Kg)

 Weight

 9.6 Pounds (4.3Kg)

 Rack Mounting Kit

 optional

 MTBF in hours

 445,460

 Compliant Standards

  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

System software / license

 System software

 IOS LAN BASE

 license

 NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE

 features

● IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
● IEEE 802.1p CoS Prioritization
● IEEE 802.1Q VLAN
● IEEE 802.1s
● IEEE 802.1w
● IEEE 802.1X
● IEEE 802.1ab (LLDP)
● IEEE 802.3ad
● IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
● IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
● IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

● IEEE 802.3 10BASE-T
● IEEE 802.3u 100BASE-TX
● IEEE 802.3ab 1000BASE-T
● IEEE 802.3z 1000BASE-X
● RMON I and II standards
● SNMP v1, v2c, and v3
● IEEE 802.3az
● IEEE 802.1ax

 Network security

  • SSH, SSL and SCP
  • RADIUS and TACACS+
  • SNMPv3 crypto
  • 802.1x
  • 802.1x Accounting / MIB
  • 802.1x w/ port security 
  • 802.1x w/Voice VLAN
  • 802.1x Guest VLAN
  • 802.1x VLAN assignment
  • 802.1x MAC-Auth Bypass
  • BPDU/Root Guard
  • Port Security
  • Private VALN Edge
  • Storm Control
  • Block unknown unicast and multicast
  • IGMP Snooping
  • IGMP Filter/Throttle

 Management and Troubleshooting

  • Auto-MDOX
  • TDR
  • UDLD
  • IP SLA Responder
  • layer 2 / IP Traceroute
  • SPAN
  • RSPAN
  • Express Setup 
  • Device Manager
  • Cisco Network Assistant
  • Smartports + Advisor
  • Troubleshooting Advisor
  • Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
  • IP Address DHCP
  • Autoinstall with saved configuration
  • Configuration Replace
  • DHCP Auto Image Upgrade
  • DHCP Port Based Allocation
  • Error Disable MIB

Environmental Ranges

 Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

 23ºF to 113ºF

 Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

 23ºF to 104ºF

 Short-term exception at sea level*

 23ºF to 131ºF

 Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

 23ºF to 122ºF

 Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

 23ºF to 113ºF

 Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

 23º to 104ºF

 Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

 -13º to 158ºF

 Operating altitude

 Up to 10,000 feet

 Storage altitude

 Up to 13,000 feet

 Operating relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 Storage relative humidity

 10% to 95% noncondensing

 
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
WS-C2960X-48TD-L
نوع کاربری
سوئیچ
لایه عملکرد
لایه 2
ابعاد
44.5x27.9x4.5 cm
مقدار ذخیره گاه حافظه
512MB
سایر مشخصات فنی
پشتیبانی از VLANs های فعال حداکثر تا 1023
ظرفیت سوئیچ 216Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 130.9Mpps
پهنای باند ارسال 108Gbps
حافظه فلش 128MB
مشخصات برق محصول
سایر مشخصات برق محصول
حداکثر توان مصرفی 47.1W
بهره گیری از یک منبع تغذیه ثابت و یک پاور اضافه Redundant Power System) RPS) برای مواقع نیاز
مشخصات خروجی اترنت
پورت اترنت 10/100/1000
48 عدد
قابلیت PoE OUT
ندارد
سایر مشخصات خروجی اترنت
ندارد
مشخصات بیسیم
قابلیت WiFi
ندارد
سایر مشخصات بیسیم
سوئیچ قابلیت وایرلس ندارد
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
تعداد پورت های فیبر
2 عدد
نوع پورت فیبر
2 عدد پورت +SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 10G
سایر رابط و خروجی های دستگاه
1 عدد خروجی USB Type A port
1 عدد پورت کنسول از نوع RJ-45
1 عدد پورت USB mini-Type B (console)
1 عدد پورت RJ-45 جهت Management
مشخصات دیگر
قابلیت stack
بله
سایر مشخصات دیگر
امکان Stack کردن تا ۸ دستگاه سوئیچ با یکدیگر با پهنای باند 80G
سیستم عامل LAN BASE
استاندارد ها
IEEE 802.1D Spanning Tree ProtocolIEEE 802.1p CoS PrioritizationIEEE 802.1Q VLANIEEE 802.1sIEEE 802.1wIEEE 802.1XIEEE 802.1ab (LLDP)IEEE 802.3adIEEE 802.3af and IEEE 802.3atIEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)IEEE 802.3x full duplex on 10BA
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف