لطفا چند لحظه صبر نمائید

آنتن HP دلتالینک مدل ANT-HP5523N Antenna High Performance Dual DeltaLink ANT-HP5522N


توضیحات خلاصه

ANT-HP5525N از محصولات کمپانی دلتالینک در سری آنتن های High Performance  (با عملکرد بالا) میباشد که برای کار در محیط های بیرونی با آلودگی فرکانسی بالا توصیه شده است  . این آنتن برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز (باند 4800 الی 6100 مگاهرتز) آماده شده و از استاندارد های جهانی قابل قبولی بهره میبرد  . شما براحتی میتوانید انواع رادیو وایرلس با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز را با استفاده از کابل رابط به این آنتن متصل نمایید و ارتباط های نقطه به نقطه در مسافت های دور تا 10+ کیلومتر در صورت داشتن دید مستقیم را برقرار نمایید . این آنتن همچنین قادر است ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) تا مسافت 15 کیلومتر در شرایط LOS را برقرار نماید. 

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید
وزن : 3.30 کیلوگرم طول : 370.00 میلیمتر عرض : 370.00 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

ANT-HP5523N از محصولات کمپانی دلتالینک در سری آنتن های High Performance  (با عملکرد بالا) میباشد که برای کار در محیط های بیرونی با آلودگی فرکانسی بالا توصیه شده است  . این آنتن برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز (باند 4800 الی 6100 مگاهرتز) آماده شده و از استاندارد های جهانی قابل قبولی بهره میبرد  . شما براحتی میتوانید انواع رادیو وایرلس با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز را با استفاده از کابل رابط به این آنتن متصل نمایید و ارتباط های نقطه به نقطه در مسافت های دور تا 6+ کیلومتر در صورت داشتن دید مستقیم را برقرار نمایید . این آنتن همچنین قادر است ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) تا مسافت 10+ کیلومتر در شرایط LOS را برقرار نماید. 

عمده تفاوت آنتن های سری Solid Dish و High Performance در عملکرد آنتن در شرایط پر نویز محیط میباشد . بصورتی که بر روی آنتن های سری HP یک رادوم محافظتی در نظر گرفته شده است که سبب کاهش تاثیر پذیری از سیگنال های آنتن های همجوار در دکل هایی که با ازدحام آنتن روبرو هستند خواهد شد . همچنین این رادوم محافظتی کمک شایانی به پایدار بودن ارتباط در محیط های باد خیز خواهد داشت .


 

         قدرت گیرندگی این آنتن معادل 23dBi با زاویه تابش 9 درجه در حالت عمودی و افقی میباشد . با توجه به ساختار دو قطبی در این آنتن انتشار امواج در آن بصورت عمودی و افقی بصورت همزمان انجام میگردد .  عمده تفاوت آنتن های سری Dual و Single در قابلیت ارسال و دریافت در حالت عمودی و افقی میباشد . به طوری که در آنتن های دو قطبی یا Dual این فرایند در حالت افقی و عمودی بصورت همزمان انجام میگردد و در نتیجه پهنای باند و کیفیت ارتباط تقریبا دو برابر بیشتر از حالت Single یا تک قطبی خواهید داشت . همچنین قابل ذکر است در آنتن های Single فرایند ارسال و دریافت بسته ها بصورت عمودی یا افقی انجام میگردد .

از خصوصیات برجسته دیگر در این آنتن میتوان به دو عدد کانکتور Ntype برای اتصال به آنتن بیرونی , ابعاد 370x370 mm , وزن 3.3kg , مقاومت در برابر بادهای شدید تا 200 کیلومتر در ساعت , قابلیت کار در شرایط دمایی 50- تا 70+ درجه سانتی گراد , بسته بندی مناسب برای کاهش هزینه ها در ارسال , دارا بودن تاییدیه های لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی , آزمایشگاه های مجاز , سازمان استاندارد و کامل بودن متعلقات لازم برای نصب آسان و سریع محصول اشاره نمود .

فایل  های مرتبط با محصول دانلود
 فایل توضیحات  Download
فایل راهنمای کاربر Download

  • توان آنتن 23dBi 
  • فرکانس 5 گیگاهرتز
  • ساختار آنتن دو قطبی

  • کانکتور خروجی 2 عدد N-Type
  • ایده آل برای ارتباط نقطه به نقطه تا 6+ کیلومتر 
  • امکان اتصال انواع رادیو با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز 
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
ANT-HP5523N
رنج فرکانس
5 گیگاهرتز
نوع آنتن
سالید دیش
قدرت آنتن
23dBi
ابعاد
370x370mm
سری High Performance
دارد
زاویه تابش
تا 7 درجه
ساختار آنتن
Dual
سایر مشخصات فنی
رنج فرکانس 4800 الی6100 مگاهرتز
ساختار آنتن عمودی و افقی
زاویه تابش 9.0 درجه
نسبت برگشت امواح ارسالی 1.4:1(typ)
نسبت F.B بالای 35dBı
رتبه در فضای باز ETSI EN 302.326-3 DN1-DN5
Cross Polarization30 dB (max) 23typ
توان مصرفی 25 وات
Pole Mount Diameter Range 25 to 60mm
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
سایر رابط و خروجی های دستگاه
کانکتور خروجی 2 عد N-Type Female
مشخصات دیگر
سایر مشخصات دیگر
ابعاد محصول 370x370mm
وزن محصول 3.3 کیلوگرم
مقاومت در برابر باد تا 220 کیلومتر در ساعت
آلیاژ رفلکتور آلومینیوم
دمای میحطی آزمایش شده برای محصول 50- الی 70+ درجه سانتیگراد
موارد کاربرد ( ایده آل برای محیط های پر نویز شهری در ارتباط های نقطه به نقطه تا مسافت 6+ کیلومتر (در صورت اتصال رادیو وایرلس)
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف