لطفا چند لحظه صبر نمائید

کابل آداپتور PoE میکروتیک مدل RBPOE Mikrotik RBPOE PoE injector, for 10/100Mbps products

توسط 0 نفر
میکروتیک

توضیحات خلاصه

RBPOE نوعی منبع تغذیه از تولیدات کمپانی میکروتیک میباشد . اما باید توجه داشته باشید که این محصول به تنهایی قادر به روشن کردن رادیو یا روتر نمیباشد . این محصول از یک خروجی اترنت با سرعت  10/100 و یک خروجی برای اتصال به اداپتور بهره میبرد و قادر است در صورت اتصال آداپتور به آن انواع رادیو های وایرلس یا روتر با پورت 10/100 (که از قابلیت PoE IN) پشتیبانی مینماید را روشن نماید . قابل ذکر است این محصول برای هر روتری که از ولتاژ 10 تا 28 پشتیبانی می کند، قابل استفاده است . همچنین ولتاژ ورودی باید حداقل 18 ولت باشد تا هرگونه تلفات در کابل ها را جبران کند.

تماس بگیرید

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
RBPOE نوعی منبع تغذیه از محصولات کمپانی میکروتیک میباشد . اما باید توجه داشته باشید که این محصول به تنهایی قادر به روشن کردن رادیو یا روتر نمیباشد .  این محصول در یک سر از یک خروجی اترنت با سرعت 10/100 و در سر دیگر یک خروجی برای اتصال به اداپتور و در سر دیگر از یک پورت اترنت مادگی برای اتصال به به رادیو از طریق کابل شبکه بهره میبرد و قادر است در صورت اتصال آداپتور به آن انواع رادیو های وایرلس یا روتر که از  پورت اترنت با سرعت 10/100 را پشتیبانی مینمایند را روشن نماید . قابل ذکر است این محصول برای هر روتری که از ولتاژ 10 تا 28 پشتیبانی می کند، قابل استفاده است . همچنین ولتاژ ورودی باید حداقل 18 ولت باشد تا هرگونه تلفات در کابل ها را جبران کند.

کمپانی میکروتیک بر خلاف کمپانی های دیگر یا به صورت خاص یوبیکیوتی آداپتور و PoE را در یک پکیج قرار نداده است .  طراحی جداگانه آداپتور و کابل PoE  این امکان را برای شما فراهم میکند تا در صورتی که نیاز به اتصال منبع تغذیه با آمپر بالاتر به رادیو را دارید به راحتی نسبت به خرید آداپتور با آمپر بالاتر اقدام نمایید و با استفاده از RBPOE نسبت به روشن نمودن رادیو یا روتر خود اقدام نمایید .

 
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
RBPOE
نوع منبع تغذیه
PoE injector
پشتیبانی از سرعت اترنت
سرعت 10/100
سایر مشخصات فنی
ولتاژ ورودی 10V-28V
ولتاژ خروجی مشابه ورودی
دمای میحطی آزمایش شده برای محصول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
وب اپلیکیشن فروشگاه تندیس را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن فروشگاه تندیس را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم