لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D Mikrotik SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode (S-85DLC05D)


انتخاب گارانتی دستکاه :
توضیحات خلاصه

بررسی مشخصات , خرید آنلاین و قیمت S-85DLC05D ماژول فیبر نوری میکروتیک DUAL LC UPC . این ماژول از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت مالتی مد (Multi Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 550 متر را دارا میباشد . 

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

640,000تومان

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت
S-85DLC05D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت مالتی مد (Multi Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 550 متر را دارا میباشد . 

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات  RB260GS ، RB2011LS ، RB2011LS-IN ، RB2011UAS-IN ، RB2011UAS-RM ، RB2011UAS-2HnD ، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S میباشند . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار هستند.

 
فایل های مرتبط دانلود
فایل توضیحات  Download
دستگاه های سازگار Download
تصویر دستگاه در ابعاد بزرگ Download

  • کانکتور Dual LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 550 متر
  • سازگار با محفظه SFP 
  • نوع ماژول مالتی مد MM
  • طول موج 850nM نانو متر 
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
S-85DLC05D
نوع محفظه
SFP
حالت
مالتی مد
سرعت ماژول
1.25G
سایر مشخصات فنی
کانکتور Dual LC UPC
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 550M
طول موج 850nm
قابلیت استفاده در سمت فرستنده و گیرنده
دمای محیطی آزمایش شده 40- الی 70+ درجه سانتیگراد
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف