لطفا چند لحظه صبر نمائید

آنتن سالید دیش 3 بعدی فاز 25dBi (پایه easy3D + ایزولاتور) Antenna High Performance Phase Dual 25dBi easy3D


توضیحات خلاصه

آنتن سالید دیش سه بعدی فاز 25dbi  (پایه easy3D + ایزولاتور) با کد محصول 25dBi-3D-easy-iso از محصولات کمپانی Phase (ساخت ایران) در سری آنتن های سالید دیش با عملکرد بالا میباشد که برای کار در محیط های پر نویز شهری در فضای بیرونی طراحی و تولید شده است  . این آنتن برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز (باند 5150 الی 5850 مگاهرتز) آماده شده و از استاندارد های جهانی و بسته بندی بسیار قابل قبولی بهره میبرد  . شما براحتی میتوانید انواع رادیوی وایرلس با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز را با استفاده از کابل رابط به این آنتن متصل نمایید و ارتباط های نقطه به نقطه در مسافت های دور تا 8+ کیلومتر در صورت داشتن دید مستقیم را برقرار نمایید .

برای دریافت قیمت لطفا با بخش فروش تماس بگیرید
وزن : 5.50 کیلوگرم طول : 400.00 میلیمتر عرض : 400.00 میلیمتر ارتفاع : 0.00 میلیمتر

کالاهای مشابه

نقد و بررسی بازگشت

آنتن HighPerformance سه بعدی فاز 25dbi (پایه easy3D  + ایزولاتور) با کد محصول 25dBi-3D-easy-iso از محصولات کمپانی فاز- Phase در سری آنتن های سالید دیش با عملکرد بالا میباشد که برای کار در فضای بیرونی طراحی و تولید شده است  . این آنتن برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز (باند 5150 الی 5850 مگاهرتز) آماده شده و از استاندارد های جهانی و بسته بندی بسیار قابل قبولی بهره میبرد  . شما براحتی میتوانید انواع رادیوی وایرلس با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز را با استفاده از کابل رابط به این آنتن متصل نمایید و ارتباط های نقطه به نقطه در مسافت های دور حداکثر تا 8+ کیلومتر (بستگی به پارامترها و شرایط لینک) را برقرار نمائید. 

قدرت گیرندگی این آنتن معادل 25dBi با زاویه تابش 7 درجه در حالت عمودی و افقی میباشد و با توجه به ساختار دو قطبی در این آنتن انتشار امواج در آن بصورت عمودی و افقی بصورت همزمان انجام میگردد .  عمده تفاوت آنتن های سری Dual و Single در قابلیت ارسال و دریافت در حالت عمودی و افقی میباشد . به طوری که در آنتن های دو قطبی یا Dual این فرایند در حالت افقی و عمودی بصورت همزمان انجام میگردد و در نتیجه پهنای باند و کیفیت ارتباط تقریبا دو برابر بیشتر از حالت Single یا تک قطبی خواهید داشت . همچنین قابل ذکر است در آنتن های Single فرایند ارسال و دریافت بسته ها بصورت عمودی یا افقی انجام میگردد .

در آنتن های فاز  شیوه نصب آنتن بصورت متفاوت و کاربردی تر از آنتن های دیگر میباشد و این امکان را می دهد که پس از نصب آنتن بر روی دکل امکان تراز کردن تنظیم حالت دقیق Vertıcal , horizontal و همچنین Slanting وجو داشته باشد . همچنین اگر محل نصب آنتن (لوله یا دکل) کاملا عمدی نباشد نیز امکان اصلاح و منطبق سازی دقیق ارسال امواج وجود دارد . چرخش 360 درجه ایی بهترین گزینه برای فرار از آلودگی فرکانسی موجود در مناطق می باشد و شما با استفاده از بعد سوم آنتن می توانید زاویه ی بدون نویز را برای برقراری لینک خود انتخاب نمایید و داشتن بالاترین سطح کفیت سیگنال و انتقال بالاترین حجم پهنای باند ممکن خدمتی است که آنتهای 3 بعدی فاز برای شما به ارمغان میاورد . 

 


آنتن Phase 25dB easy3d جزء آنتن های سری High Performance دسته بندی میشود  . عمده تفاوت آنتن های سری Solid Dish و High Performance در عملکرد آنتن در شرایط پر نویز محیط میباشد . بصورتی که بر روی آنتن های سری HP یک رادوم محافظتی در نظر گرفته شده است که سبب کاهش تاثیر پذیری از سیگنال های آنتن های همجوار در دکل هایی که با ازدحام آنتن روبرو هستند خواهد شد . همچنین این رادوم محافظتی کمک شایانی به پایدار بودن ارتباط در محیط های باد خیز خواهد داشت .

از خصوصیات برجسته دیگر در این آنتن میتوان به پایه با قابلیت تنظیم دقیق , دارا بودن ایزولاتور و ردوم ,  ابعاد 400x400 mm , وزن 5.6kg , مقاومت در برابر بادهای شدید تا 200 کیلومتر در ساعت , کانکتور خروجی  برای اتصال به رادیو وایرلس 2 عدد SMA , قابلیت کار در شرایط دمایی 50- تا 70+ درجه سانتی گراد , بسته بندی مناسب برای کاهش هزینه ها در ارسال , دارا بودن تاییدیه های لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی , آزمایشگاه های مجاز , سازمان استاندارد و کامل بودن متعلقات لازم برای نصب آسان و سریع محصول اشاره نمود .  لازم به ذکر است این مطلب توسط شرکت تندیس رایان ترجمه و گرد آوری شده است.  در صورتی که نکته نظر یا نقدی نسبت به مطلب ارائه شده و یا تجربه ایی نسبت به عملکرد محصول دارید میتوانید با درج پیام در بخش نظرات ما را در جهت بروزرسانی مطلب یاری نمائید.

فایل های مرتبط  دانلود
فایل توضیحات  Download
فایل راهنمای کاربر Download

 • ایده آل برای استفاده در محیط های پر نویز شهری و مناطق باد خیز در ارتباط های نقطه به نقطه حداکثر تا مسافت 8+ کیلومتر 
 • توان آنتن 25dBi با زاویه تابش 5 درجه در حالت عمودی و افقی
 • فرکانس 5 گیگاهرتز (باند 5150 الی 5850 مگاهرتز)
 • ساختار آنتن دو قطبی با عملکرد بالا 
 • قابلیت تیون 3 بعدی آنتن
 • کانکتور خروجی 2 عدد SMA
 • بهره گیری از پایه یا براکت easy3D
 • امکان اتصال انواع رادیو با ساختار دو قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز 
 • ابعاد 400x400 mm
 • وزن 5.6kg
 • قابلیت کار در شرایط دمایی 50- تا 70+ درجه سانتی گراد
 • بهره گیری از بسته بندی مناسب برای کاهش هزینه ها در ارسال
 • دارا بودن تاییدیه های لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی , آزمایشگاه های مجاز , سازمان استاندارد
مشخصات فنی بازگشت
مشخصات فنی
نام محصول
نتن سالید دیش 3 بعدی فاز 25dBi (پایه easy3D + ایزولاتور)
رنج فرکانس
5 گیگاهرتز
نوع آنتن
سالید دیش
قدرت آنتن
25dBi
ابعاد
400x400mm
سری High Performance
دارد
زاویه تابش
تا 7 درجه
ساختار آنتن
Dual
سایر مشخصات فنی
رنج فرکانس 5100 الی 5850 مگاهرتز
ساختار آنتن عمودی و افقی
رابط و خروجی های دستگاه جانبی دستگاه
سایر رابط و خروجی های دستگاه
کانکتور خروجی 2 عد RP-SMA Female
2 عدد کابل SMA to SMA در داخل کارتن بصورت رایگان موجود میباشد
مشخصات دیگر
سایر مشخصات دیگر
پایه با قابلیت تنظیم دقیق Easy
دارا بودن کاور ایزولاتور برای جلوگیری از تابش فرکانس های محیطی مزاحم اطراف بر روی صفحه بازتاب دهنده
دارای قابلیت تنظیم به صورت سه بعدی (3D) که امکان تنظیم آنتن در بعد سوم را به شما می دهد
مقاومت در برابر باد تا 200 کیلومتر در ساعت آلیاژ رفلکتور آلومینیوم
موارد کاربرد ( ایده آل برای ارتباط های نقطه به نقطه تا مسافت 8+ کیلومتر در محیط های پر نویز (در صورت اتصال رادیو وایرلس)
لطفا چند لحظه صبر نمائید
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

مقایسه 0 انصراف