یوبیکیوتی (Ubiquiti)

یوبیکیوتی یا یو بی ان تی نام یک شرکت فن آوری آمریکایی میباشد که فعالیت خود را در سال 2005 در سان خوزه کالیفرنیا آغاز کرده است , اکثر محصولات تولید شده در این کمپانی محصولات بیسیم برای انتقال داده ها برای شرکت ها و ارائه دهندگان پهنای باند بی سیم با تمرکز اصلی در بازارهای جهانی میباشد , این کمپانی محصولات خود را در زمینه ی رادیوهای بیسیم برای کار در محیط داخلی و بیرونی در فرکانس های مختلف , دوربین های تحت شبکه , روتر ها , کابل شبکه و انواع آنتن در فرکانس های مختلف پیش میبرد , محصولات سری ایرفایبر این کمپانی به منظور نرخ انتقال دیتا با ظرفیت گیگابیتی شهرت جهانی یافته است .


یوبیکویتی (ubiquiti) در ایران :
محصولات کمپانی یوبیکیوتی در آمریکا تولید نمیشوند و این کمپانی مانند بسیاری از شرکت های بزرگ در دنیا محصولات خود را در کشور چین تولید و اسمبل مینماید و روانه بازار میکند , با توجه به اصالت آمریکائی این کمپانی عملا اخذ نمایندگی این کمپانی برای هیچ شرکت ایرانی مقدور نیست , لذا هیچ شرکتی در ایران دارای نمایندگی مستقیم از این کمپانی نمیباشد . شرکت تندیس رایان برای رفاه حال مشتریان و بهره مندی آنان از خدمات پس از فروش این کمپانی با راه اندازی دفتری در کشور امارات نسبت به اخذ نمایندگی این کمپانی اقدام نموده است و فروش و خدمات پس از فروش این کالا از طریق دفتر لجستیک مستقر در کشور امارات انجام میگردد .  

اخذ نمایندگی یوبیکیوتی (ubiquiti) :
برای اخذ نمایندگی فروش محصولات این کمپانی میتوانید فرم زیر را پر نمائید و درخواست خود را ارسال نمائید . همچنین شما میتوانید از طریق ایمیل info@tre.ir نسبت به اخذ نمایندگی فروش محصولات این کمپانی اقدام نمائید .

نمایندگی یوبیکیوتی