بخش های مختلف شرکت
شرکت تندیس رایان از بخش هایی مانند ( فروش , گارانتی , اداری , فنی , پشتیبانی ) تشکیل شده است که در زیر عملکرد و وظایف هر بخش شرح داده میشود 

دپارتمان فروش
تیم فروش شرکت تندیس رایان از مجرب ترین و کارآزموده ترین نفرات تشکیل شده است , تمامی کارشناسان فروش این شرکت دارای مدرک کارشناسی مرتبط و غیر مرتبط میباشند و بصورت هفتگی در جلسه های توجیهی حضور پیدا میکنند . 

دپارتمان خدمات پس از فروش
دپارتمان گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت تندیس رایان از اصلی ترین و مهم ترین بخش های این شرکت میباشد که وظیفه ی گارانتی و خدمات پس از فروش کالای فروخته شده توسط شرکت را بر عهده دارد . پرسنل های این بخش بصورت جدی در تلاش هستند تا بتوانند در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان قدم بردارند .

دپارتمان امور مالی 
کلیه امور مالی شرکت  اعم ( از وصول بدهی , پرداخت ها , \پرداخت و دریافت چک , تائید خرید , تائید فروش , تعیین سقف اعتبارات , کلیه امور مالیاتی ) زیر نظر دپارتمان مالی شرکت انجام خواهد گرفت .

دپارتمان فنی و پشتیبانی 
دپارتمان فنی و پشتیبانی شرکت تندیس رایان نیز از مجرب ترین و کارآزموده ترین نفرات تشکیل شده است , تمامی کارشناسان فروش این شرکت دارای مدرک کارشناسی مرتبط میباشند و همچنین تمامی دوره های مرتبط با فعالیت شرکت را گذرانده اند , تیم فنی و پشتیبانی صرفا برای توضیحات در ارتباط با محصولات و ارائه راهکار ها برای لینک های داخلی و بیرونی مشتریان راه اندازی شده است . لازم به ذکر است تیم فنی و پشتیبانی شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب و راه اندازی و پشتیبانی تلفنی مربوط به نصب تجهیزات نخواهند داشت و در صورت اینکه مشتری از شرکت درخواست خدمات نصب را داشته باشد تیم فنی و پشتیبانی شرکت با دریافت هزینه این خدمات را ارائه خواهند داد .

دپارتمان اداری 
این دپارتمان کلیه امور مربوط به اداری , سازماندهی بخش های مختلف شرکت را بر عهده دارد , کلیه امور مانند ( وظایف منشی , انتقادات , پیشنهادات , شکایات , امور مربوط به وب سایت , دریافت کلیه نامه ها از ارگان ها و مراکز از سراسر کشور , دریافت و ارسال کلیه محموله ها به مشتریان , سازماندهی بین دپارتمان های شرکت  نیز  از وظایف دپارتمان اداری میباشد .