کانال تلگرام تندیس رایان

شما سروران ارجمند و عزیز میتوانید با عضویت در کانال تلگرام اختصاصی شرکت تندیس رایان از آخرین اخبار و اطلاعیه ها و همچنین آخرین تخفیف های شرکت مطلع شوید . برای عضویت در کانال شرکت تندیس رایان کافی است در مرور گر خود تلگرام ما را به آدرس  telegram.me/tandisrayan وارد نمائید . لازم به ذکر است شما امکان وارد کردن مطلب و نظر در کانال تلگرام فوق را ندارید . در صورتی که میخواهید از طریق کانال تلگرام شرکت به طور مستقیم با ما در تماس باشید میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام نمائید . فروش : 09128224108 , پشتیبانی و اداری : 09128080724


به ما در اینستاگرام بپیوندید

شما عزیزان و سروران ارجمند میتوانید ما را در شبکه مجازی اینستاگرام نیز از طریق نام کاربری  tandisrayanco@ دنبال نمائید , در صفحه ی ما در اینستاگرام میتوانید از اخبار , اطلاعیه ها و همچنین آخرین محصولات ارائه شده توسط شرکت مطلع شوید , لازم به ذکر است شما میتوانید در دایرکت آخرین درخواست ها , پیشنهاد ها , انتقادات و شکایات خود را به اطلاع ما برسانید , این اطمینان به شما داده میشود تا تمامی سوالات شما عزیزان را به صورت روزانه مورد بازبینی قرار دهیم و در پاسخ گوئی به سوالات شما اقدام لازم را به عمل آوریم .


ما را در فیسبوک دنبال نمائید

شما عزیزان میتوایند به صفحه ی ما در شبکه اجتماعی فیسبوک با جستجوی نام ما به عبارت tandis rayan بپیوندید . همچنین میتوانید با وارد کردن آدرس ما در مرور گر خودتان به نشانیhttps://www.facebook.com/tandis.rayan به ما بپیوندید , آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت را میتوانید در صفحه ی فیسبوک ما مشاهده ی نمائید .