فروشگاه اصلی شرکت

فروشگاه اصلی شرکت تندیس رایان به نشانی www.tandisrayan.co در دسترس علاقه مندان به صنف مخابرات و شبکه قرار دارد , در این فروشگاه میتوانید قیمت ها و موجودی انبار شرکت تندیس رایان را بصورت آنلاین مشاهده نمائید , در صورتی که شما جزء همکاران محترم شرکت میباشید میتوانید با انتخاب گزینه ی همکار در منوی ثبت نام این فروشگاه قیمت های آنلاین همکاری را مشاهده نمائید . لازم به ذکر است عمده محصولات ارائه شده در این فروشگاه مربوط به ( آنتن , سوئیچ , روتر های کابلی , رادیوهای وایرلس , تجهیزات اکتیو و پسییو میباشد ) . 


پرداخت آنلاین / ارسال رایگان 

در فروشگاه شرکت تندیس رایان میتوانید به راحتی محصول خود را مشاهده و انتخاب و سپس خریداری نمائید و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه ی شتاب از درگاه امن بانک ملت پرداخت نمائید , تمامی سفارشات دریافتی از فروشگاه اینترنتی شرکت تندیس رایان بصورت رایگان در سراسر کشور تحویل داده میشوند , کلیه محصولات ارائه شده در این فروشگاه کاملا اورجینال و اصلی میباشد و این اطمینان به خریدار بصورت 100 درصدی داده خواهد شد که از ضمانت بازگشت 7 روزه کالا در صورت غیر اصلی بودن بهره ببرد . از مزایای ویژه ی این فروشگاه میتوان به ( بررسی , مقایسه , دانلود , مشاهده ی ویدیو ها , بهره گیری از نرم افزار امکان سنجی لینک های بیسیم , راهنمای نصب و .... ) اشاره نمود . 


گارانتی محصولات فروخته شده 

به تمامی کالاهایی که صرفا از طریق این فروشگاه ثبت سفارش و خریداری شده باشد و مبلغ آن بصورت آنلاین از طریق درگاه انلاین این شرکت پرداخت شده باشد گارانتی بدون قید و شرط تعویض در نظر گرفته خواهد شد , عمده محصولاتی که شرکت تندیس رایان گارانتی میکند محصولات شرکت میکروتیک و یوبیکیوتی میباشد , لذا شما میتوانید با خرید از این فروشگاه میتوانید از گارانتی تعویض 100 درصدی میکروتیک در ایران بهره گیری نمائید , برای مطالعه ی شرایط گارانتی میکروتیک و یوبیکیوتی میتوانید به قسمت مطالعه ی شرایط گارانتی در همین وب سایت مراجعه نمائید .